PRE BABY: Beriete si ku gyn.vždy sukňu? :-D

babenka

orešanka, u nas je to podobne ako pises. moja lekarka to ma tak isto a tiez najskor idem k nej ku stolu,sadnem,pozrie kartu,napise,popyta sa,a az potom idem na kozu. takze suknu mam vzdy so sebou.bez nej si to neviem predstavit ani v ordinacii pri lekarke,ani cakat pri sestricke.tiez ma 2 kabinky a berie naraz aj 4 zeny.

orešanka

Ja si nosím sukňu aj ponožky. Môj gynekológ má 2 kabínky ale čaká sa pri sestričke, ktorá zoberie naraz aj 4 ženy. Takže čakať holá so 4 spolutrpiteľkami a potom ísť do ordinácie, kde si vždy musím najprv sadnúť na koženkovú stoličku lež si lekár vypíše základné info a pozrie kartu - no to teda nie. Byť tebou oblečiem si čokoľvek a zoberiem si zo sebou sukňu, hoci aj letnú zaväzovačku ale plážovú šatku, ktorú si v prípade potreby v kabínke prezlečieš .

:-))

kym nemusi prejst cez celu ambulanciu este aj porpi setricke - co pochybujem ze by mal tak blbo navrhnute....

normalka - vyzleciem a prejdem dva kroky ku stolu..
myslim ze tomu doktorovi to je uuuuuplne jedno....ani si ta nevsimne

mimica

ja som bola zhodou okolností na gynde a dievčatá ja som sa nad tým nikdy nepozastavovala nad tým čo na seba.a ak je to niektorej nepríjemné, stačí ak si vezmeš dlhšie tričko a máš pokoj..

zrrzka

prepacte sa usmievam.. ja som tiez najprv nosila sukne.. ale teraz je jedno co mam oblecene, vsak na tu chvilu co prejdem od kabinky k tomu stolu mi to neprekaza.. takze si kludne daj rifle, vies kolko holych zadkov ten gynekolog cez den vidi???

pre babika: prepac, ale chcela by som pocut toho gynekologa, ktory ti povie, aby si si sadla s holou..

Adulka

dik baby, ja sukne nenosím,ale asi na tu chvíľu na prezlečenie si niečo zoberiem a potom si dám rifle a pôjdem preč. . .

sjella

wow holky.. ste mi urobili bobky :( ja tam skoro nikdy nejdem v sukni.. normaln prejdem od pasa dole naha tam kde mam :( ja som myslela ze to tak sa ma :( a inak, tie zastery ci co je to take tie plaste, by podla mna mohol mat kazdy gynekolog.. hm, moj to nema..