Olivový olej na vlasy

User_37597

ostrihat...vsetky vyrobky kt slubuju napr.zlepsenie kvality,spojenie rozstiepenych vlasov a vsetky ine veci su somariny.pokial sa nestaras o vlasy a napr ich odfarbujes tak ich budes mat ako slamu vzdy.vsetky vyrobky su len na zlepsenie vzhladu vlasov ale nikdy nepomozu do hlbky...

jojkaaaa

marketka18

ja som mala vseliaku vlasovu kozmetiku na vlasoch a nic nepomohlo...zltko+olivovy olej+kava a vlasy mam take krasne ako nikdy predtym

marketka18

Never tymto dristom, tiez som skusala zabal z olivoveho oleja a zltka , vlasy som mala este hnusnejsie, a vysusenejsie ako predtym, radsej investuj do profesionalnej kozmetiky, ktora je urcena na poskodene vlasky

lentaktak

Zalezi ci mate iba vlasy znicene, alebo vam aj padaju, no a este zalezi aj na to,ci ich mate dlhe alebo kratke, lebo od toho sa odvijaju aj najlepsie rady.
Ja mam dlhe vlasy a ked som ich mala znicene postupovala som takto: rozmiesala som cele vajicko, tym ze som mala vlasy aj suche, tak som dopriala aj olivovy olej, trochu medu rozmiesala, potom som si dala na zem, teda koberec:) stary uterak na ktory som polozila igelit, lahla som si na ten igelit, vsetky vlasy som si dala smerom hore a mama mi natrela tuto gebuzinu po celej dlzke vlasov, lebo samej sa mi to zle robilo, ale pozor masky a balzamy sa nedavaju ku korienkom vlasov, to iba vodicky a take specialne rury, ak si tuto domacu masku date ku korienkom, potom sa vam budu vlasy velmi mastit a caste umyvanie vam neprospete, to je rada od mojej profesionalnej kadernicky, ktora sa specializuje osetrovanim vlasov...jaj ved som odbocila od temy:),ten sajrajtik som si po pol hodine umyla samponom a potom som si na koniec oplachla vlasy vodou do ktorej dom vytlacila citron to je dobre na lesk vlasov a tak isto aj to ak si umyvate vlasy nakoniec pustite taku viac studenu vodu z toho ostanu vlasy leskle, no a ked mi vlasy uschly pouzila som specialny olejcek na rozstiepene konceky vlasov, no a tiez som raz pouzivala aj to co tu radili v teme vypadavanie vlasov, ale to je uz drahsia zalezitost, no pomohlo to pri vypadavani, musite iba skusat, ale ak to budete robit poctivo raz za kazdy tyzden urcite to zaberie a ak nie, moze to byt nejaka choroba, kamoske padali strasne vlasy a mala ich uplne jemne a znicene no a po vyoperovany slepeho creva bolo vsetko ok, skoda, ze kym lekary na to prisli skoro zomrela:(

Laura1

Ahoj Karamira,keď som mala dlhé vlasy,dávala som si zábal z 1 žĺtka,do neho toľko olivového oleja,aby som dosiahla konzistenciu majonézy a pár kvapiek citróna.Naniesla som ku korienkom vlasov,zbytok vlasov som mierne pritlačila a vlasy som prekryla igelitom,do ktorého som urobila niekoľko dierok,aby sa koža nesparila.Na hlavu ručník.Zábal na 3O minút.Vlasy som si umyla bežným spôsobom,ukončila som opláchnutím odvarom zo žihľavy.Vlasom som dopriala zábal lx do mesiaca,ale snažila som si ich opláchnuť žihľavovým odvarom-presnejšie čajom-po umytí hlavy lx do týždňa.
Ešte,ak máš dlhé vlasy a štiepia sa Ti končeky ,skús zábal týchto končekov v dĺžke asi 1O cm a zabal ich do igelitu,tiež v dĺžke asi 1O-l2cm.To môžeš i každý týždeň. A napíš,ako Ti to dnes dopadlo. Zdravím