Olivový olej na vlasy

simka111

No mala by si najst,je to obchod kde kupis profesinalne vyrobky na vlasy ktore pouzivaju kadernici.. najdes tam aj lesky na vlasy,a ine... a skus pozriet na net aj odtial sa da ta maska objednat

Karamira

No ja som si dala jedno žĺtko a asi 2 lyžice oleja,ale neminula som to všetko:) keď budú vyzerať ako mastné,budem umývať a umývať:)

jojkaaaa

ale ide o to v akom pomere si to na vlasy davas...necuduj sa,ze budes mat po nom vlasy akoby 2 tyzdne neumyte,ked das salku oleja a jedno zltko napr.
ja si tuto masku robim uz dost dlho,lebo som mala velmi znicene vlasy a teraz su tak krasne...
moj recept:3zltka,lyzicu olivoveho oleja a ked si hnedovlaska alebo cervenovlaska,tak primiesaj aj rozpustnu kavu,ja si davam tak zhruba 5 lyziciek

a inac pocula som,ze vlasy silno regeneruje avokado..ale nemam skusenost,lebo ho neviem zohnat

Karamira

ďakujem za rady...práve ho mám na hlave,pevne dúfam,že to ľahko zmyjem a nebudem mať ráno vlasy akoby som ich dva týždne neumývala:)
Simka a čo je to profesionálne štúdio? myslíš,že v Tn niečo také nájdem?:)

simka111

Mysliš su masku generu???
Ja som su ju kupila v profesionalnom vlasovom centre ale da sa nast aj na nete.. cena bola super okolo 3 eur

snazim sa

Olivový olej pre vlasy

Je skvelý na poškodené, farebné alebo namáhané vlasy, zlepšuje ich hydratáciu a poskytuje im ideálnu výživu pre ich zdravý rast. Je taktiež výborný pre pokožku hlavy, ktorej napomáha pri liečbe lupín. Na takého ošetrenie vašich vlasov stačí jednoducho vmasírovať olivový olej do pokožky vašej hlavy. Používajte obyčajný olivový olej alebo olivový olej, v ktorom ste vylúhovali Mlieč roľný (pre tmavé vlasy), alebo olivový olej, v ktorom ste vylúhovali Harmanček (pre blond vlasy).Olej nechajte pôsobiť na hlave asi 30 min., vlasy zabaľte do uteráka, alebo si nasaďte sprchový čepiec, alebo plastikové vrecko. Potom vlasy opláchnite vaším obľúbeným šampónom.

dirtee

ako vravi vevericka medik a olej je to co tvoje znicene vlasky potrebuju, kludne co najcastejsie a kludne aj na pol dna..len dokladne umyt samponom

vevericka

olivovy olej plus pre tmavovlase kakao (nie granko), pre blondiny par kvapiek citronu, ja niekedy primiesam aj par kvapiek medu, velmi dobre zmyt avlasy su krasne leskle a hebke:)