Keď to po 1. sexe dostane tak je už isté že tehotná nieje?

Nicoolka73

hej kúp test... stojí važne malinko.. najdeš aj do 2 eur.. a budete mať istotu... jeden čas mi bývalo zle a nič som neudržala v sebe.. tak som si jednoducho kupila aby som nemala nervy a bol negativny a mám pokoj na duši :) ved test kupiš aj v drogerke.. nemusíš pýtať v lekarni ked ti to je blbé

Mat19

Keď išla na dovolenku, dala si niečo aby to dostala skor. Odvtedy to má nejaké nepravidelné. Takže podľa toho že ju pravidelne dostane to nezistíme či je alebo nieje.

Mat19

Keď išla na dovolenku, dala si niečo aby to dostala skor. Odvtedy to má nejaké nepravidelné. Takže podľa toho že ju pravidelne dostane to nezistíme či je alebo nieje.

Mat19

A tuším že má v poslednom čase nepravidelnú menštruáciu. Ale sex to bol náš prvý. A myslím že aj jej, aj keď krv nebola (to sme sa bavili v inej téme že nemusí vždy byť).
Tak keď má nepravidelnú tak tým si to neoverím či je alebo nie.

Nicoolka73

Ked dostane menštruáciu a má ju takú ako ju máva tak je všetko ok tehotná nie je.... ale už sa vyskytli prípady sice malinko že žena dostavala menštruaciu a napriek tomu bola tehotná ael tá menštruácia bola slabšia.. jednoduc ho iná.. to by zistila že niečo nie je ok ael ak sa do nej nespraviš použijete kondom alebo berie antikoncepciu tak nebude tehotna... radšej použivajte ochranu lebo nikdy nevieš a počas sexu ti môžu vytekať tzv. kvapôčky lásky ktoré môžu obsahovať spermie..

Mat19

Sex bol s ochranou...

Kvietok23: Kto tu hovorí o tom že može alebo nemože ostat tehotná? Ja som sa pýtal na to, že či to, že dostane menstruaciu znamena že je všetko ok. :)

A diky za odpovede ;)

macka26

to ze po prvom sexe dostane menstruaciu neznamena ze tehotna nie je. moze mat cyklus normalny a tehotna byt moze.. navyse ak ten styk bol nechraneny... ako este zistite ci nie je tehotna? no skuste si kupit tehotensky test, pripadne ist na krv k doktorovi, hm?