snubny prsten

sii

milena, ja takisto nezijem na slovensku, ja som totiz tiez v zahranici a dokonca z toho isteho dovodu ako ty! Koli laske. Co sa tyka mojho platu nebudem to tu zverejnovat je to moja vec. Ja som zacala robit od 3 dna co som sa prestahovala, hned po skonceni skoly. Ja som to totiz tiez nemala a nemam na ruziach ustlane, a viem dokonca co je to za pocit v cudzej krajine s cudzimi ludmi, bez znamych a tak. Myslim ze chapat ta chapem. Lenze na druhej strane to co si tu pisala vyznelo nejak cudne.

asti

chceme mat svadbu v septembri, vychadza to na 29.9...a ano, mas pravdu, prava laska je tato ked clovek lubi toho druheho presne takeho aky je, so vsetkym...dakujem, aj ja prajem vela stastia, vsetko dobre..

milena

asti a mate uz termin sobasa?
ked clovek lubi, tak so vsetkym. mrzi ma, ze nemas zdravie uplne v poriadku, ale kazdy ma nieco, verim, ze sa citis ok...Teda ja by som toho svojho nikdy neopustila, su ludia, od ktorych sa neodchadza. Tak, ako neodidem od nasich, tak neodidem od neho, lebo jej uz moj...Vela stastia.

asti

milena, urazit som ta nechcela, prepac, ak to tak vyznelo..len z tvojich predoslych prispevkov mi (a nielen mne) vychadzalo prave to..som rada ze to tak nie je, fajn, ked sa lubite a snad vam to vydrzi...mas pravdu, nepoznam skolstvo ani zivot v usa, nebola som tam..aj tak vam mozem povedat len jedine, nie prachy, ale zdravie je to najdolezitejsie, viem co hovorim, vlani som on prisla ciastocne..mozno aj preto si omnoho viac vazim svojho priatela, ze ma miluje aj takto a dokaze si svoj zivot so mnou predstavit..
prajem vsetkym vela lasky a zdravia..paa..

milena

Pisem este posledne slova, lebo neznesiem utok na moju osobu. Velmi si ma urazila, asti, si ku mne zla, nenasla som si ziadneho starsieho prachaca!!! Ja som ti nenapisala, ze ty mas mladika s holym pozadim, tak si neber do ust mojho partnera, s ktorym zijem skoro styri roky a je mi vsetkym!!!! Milujem ho najviac na svete, chcela som len povedat to, ze snubny prsten je nieco uplne zanedbatelne, podstatna je laska. Mne skolu predtym hradili rodicia a stalo ich to dost, len preto, ze som odisla za svojim drahym zit do USA...Oni su dochodcovia a minu aj pol dochodku len na to, aby nam poslali balicek Horaliek...nemas sajnu z akej milujucej rodiny pochadzam. A nasla som si aj takeho zivotneho partnera. Vo vsetkom ma podporuje a lubi ma. Ano, teraz mi plati skolu. Ja sa staram o domacnost. Minuly rok som mala pracovne vizum, chodila som do roboty. Peniaze mame na spolocnom ucte. Tak, ako sa on financne stara o mna a umoznuje mi dobru skolu, tak sa ja budem neskor starat onho, aby nemusel do stovky chodit do roboty. nemas potuchy ako tu funguje skolstvo...Ja uz pred skoncenim studia viem, kde pojdem robit a za kolko...sii, ja ti blahozelam k lukrativnej praci. Keby som chcela byt ironicka,tak by som sa spytala, kolko zarabas:) Ja som mala moznost odist zo SR, od rodiny, od vsetkeho, ale spravila som to kvoli NEMU, mam iny pohlad na zivot, pocestovala som toho dost, tak mozno preto sa nechapeme.

asti

no comment, dakujem..tiez ti prajem, aby vam to vyslo..my sme tiez mali take zlozite obdobia, ktore my dvaja tazko chapeme, nieto aby sme inym sa pokusali to vysvetlit...ale dufam ze na zaver pride k tomu po com tuzis..
a hej, nejak sa tato tema posunula inam, takze asi ju treba ukoncit, ja som sa dozvedela co som chcela vediet, prajem vam vsetkym vsetko len to dobre :o))) a dakujem za prispevky

no comment

No myslim ze by sme to uz mali nechat tak. Milena tym mozno chcela povedat nieco celkom ine, len sa jej tu "trocha" nepodarilo. Asti uzivaj si svoje zasnubenie, prajem ti to. Aj ja niekedy po niecom takom tuzim, ibaze s mojou laskou je to trosku zlozite. Ale snad raz bude aj to :o).

asti

z mileny mam tiez ten pocit ze si nasla starsieho prachaca a uziva si za jeho peniaze, a ked dostuduje a vyjde jej kariera (co ani s drahym titulom nie je iste), tak ho necha..a nezavidim ti milena ten titul, ani studium v zahranici, tiez som vystudovala univerzitu, tu v SR..takze moj vek je nad 24 :) a ze som polozila takuto pre teba "primitivnu" otazku, je to tym ze som snubny videla na vselijakych prstoch u bab, a vazne ma to doteraz nezaujimalo..necakala som este zasnuby, ale prisli a som rada..

sii

milena, nepoznam ta ale z toho co tu pises, a ako reaguje tak ta odhadujem na zensku co sa necha vydrziavat starsim chlapom a uziva si jeho peniaze. Inak manzelky nie su take ako ty! Vacsina zien pracuje a s manzelom sa nedelia o peniazky alebo si planuju vsetko spolu. Vies peniaze treba aj zarabat nie len si ich uzivat. Myslim ze ti v zivote vela veci vadi,a aj chyba preto takto agresivne reagujes na uplne jednoduchu otazku.
Prajem ti vela stastia pri uzivatni si tvojho studia za 7000 dolarov. A nemyslim si nezavidim, mam uz totiz titul a ten nestal 7000 dolarov za semester ale zato mi pomohol ziskat lukrativnu pracu, ktora mi dovoli byt nezavislou.