snubny prsten

kalinka

neviem kto je pod skratkou no comment,ale opísal to super,je to presne tak,aspon ja som toho názoru-lepšie za svoje ako za peniaze iných,čo sa týka prsteňa,vobec nie je dôležitá cena,ale človek čo mi ho dáva a ako...

asti

milena,myslis ze zeny rodia deti len preto aby nemuseli robit? a nesuhlasim ani s tym ze manzelky zivia ich manzelia..ano, je to tak ze zvacsa muzi zarabaju viac, ale neplati to vzdy..

no comment

milena nic v zlom, ale tie tvoje prispevky mi pridu trochu obmedzene. Asti sa opytala normlanu vec a zvrhlo sa to na chvalenkarstvo kto a za kolko. Odsudzujes zeny ze ziju zo svojich muzov? Si si taka ista? Myslim ze dnes sa uz doba trochu meni a skor ty sa vyvaruj tomu, aby ti ten tvoj raz nevytkol ze si vystudovala za jeho prachy a bez neho by si nebola nic. Ja som sa 7 rokov starala sama o nezamestnanu mamu, teraz koncim vysku popri zamestnani a priatel mi pozical peniazky ked mi hrozila exekucia a mesacne mu ich splacam. A neprestanem kym nebudem na 0 aj ked budeme uz spolu zit. Vytacaju ma taketo reci ze kto komu co dava. Aj keby som dostala snubny prsten z dreva tak sa tesim, pretoze to je prejav lasky a nie prejav toho ze kolko som nasetril...
Prajem vam vsetkym krasny den...

milena

kalinka, nie, nie je mi to trapne, hadam manzelky ziju inak? Zivi ich manzel, preto sa zenske ani nerozvedu, lebo nemaju ani haka na ucte. Len rodia deti, idealne dve za sebou, aby nemuseli robit, takto to predsa je vo vacsine pripadov. My zijeme ako manzelia, hoci este nie sme zosobaseni. Okrem toho, som mlada baba, tak studujem a s tou skolou zarobim vela prachov, takze je to dobra investicia. Predtym mi skolu hradili rodicia.

asti

pejko prsten ktory som dostala nepatri medzi najlacnejsie, ale ak mam byt uprimna, potesil by ma aj nejaky strieborny s jednoduchym kamienkom. Mozno Ty si nenasetril este ani na taky preto tu rypes, alebo este lepsie, ziadna by Ti nepovedala ano tak ci tak..a ak sa nejaka sekla, urcite to uz riadne olutovala..nehram sa tu na neviem co,normalne som sa spytala to je vsetko. A co sa mojej prace tyka, pracujem v nej prave tolko, kolko ma v nej platia..
Vies, na slovensku si malokto moze dovolit luxusne veci,a beztak, nejde o to,ci tam mam pravy diamant alebo nie,ide o to, ze moj priatel to mysli uprimne a vazne..ide o to ze sa lubime a planujeme spolocnu buducnost. Ide o to ze je clovek ktoreho som si pri sebe vzdy predstavovala..ktory ma velakrat podrzal,ked som to potrebovala, a stale pri mne stoji..a ja si to cenim a snazim sa mu davat dvakrat tolko dobreho ako od neho dostavam..
Je zrejme, ze ty pejko a ja, mame uplne inu hierarchiu hodnot,a preto sa nikdy nezhodneme,ani v najbanalnejsich veciach.

pejko1

asti, nuz ved prezrad akyze prsten ti to dal? Pochybujem, ze tradicny diamantovy. Hahahaha. nejaky za 2000 bubakov a ty sa tu hras na neviem co, zeno, sa zobud. Alebo si najdi novu robotu, kde sa nebudes nudit, aby ta neplatili za nicnerobenie.

asti

sii mas pravdu..je to jedno kde sa nosi, mne sa priatel trafil, prstienok mi sadne aj na lavy aj na pravy prstennik a je mi jedno,kde ho mam, a z toho dovodu som uz chcela aby bol tam,kde patri podla tradicie :o) a mas pravdu, kebyze sa nenudim v ten den v praci, tak sem ani nenapisem kvoli takej banalite :)
milena, mas pravdu v tej predposlednej vete

milena

sii a to ta nenapadlo dat si ten prsten zmensit?:)) Tak pre mna by to bolo druhy raz v zivote;) A vtedy som si ten prsten dala zmensit...A terajsi partner mi lasku dava najavo tym, ze mi umoznuje nie najlacnejsie studium na vysokej skole a stara sa o mna, ked som chora. Pre mna je to stokrat krajsie ako snubny prsten, lebo mi dava vzdelanie (mimochodom, semester stoji 7000 dolarov a som v tretom rocniku-to pisem kvoli tomu, aby si si nemyslela, ze ti zavidim tvoj prstienok) a buducnost. Romantiku si vytvarame kazdy vikend. O svadbe sa sice bavime, ale nie kazdy den, uz teraz zijeme ako manzelia, som stanovena ako jeho dedic, mame vsetky peniaze spolocne...Mozno je to tym, ze moj partner uz nema ani 20 ani 30 rockov, tak od zreleho chlapa sa daju cakat inaksie veci ako od mladuckeho. Hlavne ale je, aby sa dvaja mali radi a respektovali sa. To je najdolezitejsie.

sii

preboha naco tu riesit tak dramaticky nepodstatne veci, mne bol napr. snubny velikansky tak ho nosim na pravej ruke na prostredniku lebo inak ho stratim!!!
Inak neviem kto tu pisal ze sme spolu uz dlho a si neviem predstavit ze dostanem od svojho priatela snubny prsten. My sme spolu tiez celu vecnost a zijeme spolu uz 3 roky a tiez hovorime kazdy den o svadbe a detoch a tak, ale tu krasnu nezabudnutelnu romanticku chvilocku len pre nas dvoch sme si nenechali ujst a priatel ma prekvapil so snubnym prstienkom v rucke. Pre mna je to len raz v zivote!
Asi fakt nemate ine problemy ze tu riesite takou ostrou diskusiou a ktorej ruke sa nosi snubny prsten. Alebo zeby ste zavideli???