Ako sa donútiť ráno vstať?

Príspevok v téme: Ako sa donútiť ráno vstať?
Adulka

Nemáte nejaký trik ako sa donútiť ráno vstávať??? ja už niesom schopná... vstávam úplne každé ráno, bud idem do roboty alebo aj ked mám volno, musím ísť s havinom von...takže také niečo,že vylihovať do obeda u mňa nehrozí..už som aj budík dala na druhý koniec izby, aby som musela vstať a ísť ho vypnúť, lenze ja si v momente lahnem do postele, potom zaspávam do roboty... ako sa mám donútiť zostať už hore, ked mi zazvoní ten blbý budík.... :-(

AdamKrt

Lulita Dnes 14:06 - hajzelbaba a kucharka alebo predavacka v jednej osobe ? To by si asi poriadne zgustol na tom hygienik a firma by mala inu pokuticku...

Iveta Michael

Nočné služby sú veľmi vyčerpávajúce!

A nebezpečné pre mnohých...najmä pre ženy,ja som prežila síce 10 nočných smien a skončila som v nemocnici:(

Bolo to strašnééé..nikdy viac takúto prácu! Teraz mi to už ajlekári zakazujú,sedem mesiacov PN a dopracovala som sa k čiastoč.inval. :(

Lulita

nemam pracu a vcera ma mama lamala na jednu minimalkovu, kde by som bola hajzel baba + kuchar + predavac od 7 do 21tej, kks, ako ju to vobec mohlo napadnut, by som rovno isla po pracovnej na aro, kazdy mesiac tam pracuje niekto iný

Lulita

mimulus - ja stale vravim, ze bud budem spisovatelka, alebo nocny straznik :))

ja som si proste nezvykla a skolabovala

Mimulus

Lulita - no veď presne o tom to celé je. Ak sa niekto nevie prispôsobiť tak si musí hľadať prácu v ktorej bude robiť nočné :)

Lulita

mimulus - ja som raz mala pracu kde som musela vstavat pred 5tou, dochadzala som do ineho mesta, vydrzala som pol roka a skoncila u dr. s totalnou vycerpanostou

to uz potom nie je zivot ked clovek si musi lahnut o 20tej a rano tak skoro vstavat, my zacali vtedy aj depresie

0vecka

podla mna je naj kombinacia svetlo + hluk... treba si kupit tu vec co sa pichne do zasuvky a pusti prud v presne urcenu minutu... a minutu na to budik... malo by to fungovat... popripade si est ekupit nejaku mensiu vezu a tam si to tiez nacasovat....