Detoxikácia pečene,žlčníka a žalúdka

samko r.

Silvika, skús probiotiká, ale zatiaľ nie v jogurtoch, lebo mlieko zahlieňuje. Ďalej skús piť pľúcnik lekársky, ten je jak na dýchacie cesty, tak na žalúdok, lebo je samozrejme hojivý a obsahuje ochranné slizy tak ako ibištek, alebo slez nebadaný.

silvias

Viete ja som toho skúšala už veľa od akupunktúry cez doktorov a liečiteľov stále dookola!!!Od kedy som mala problémy zo žalúdkom teda z Helicobakterom môj život sa úplne zmenil stále mám neaké problémy a neustále lietam sem a tam a stále mi je zle a zle!!!Už aj moji rodičia sú s toho hotový a to má 26.rokov!!!

samko r.

Jánošík, musím s tebou súhlasiť. Ale tá kapusta musí byť v surovom stave, inak Účko je fuč. Kamarát si vredy liečil tak, že nakrájal kapustu nadrobno, posolil ju aby pustila šťavu, rukami vyžmýkal a šťavu pil 1 dcl min. 1x denne, max tuším 2x denne. Len neviem či tá soľ je tam potrebná, lebo je zásaditá. Viď Fatra koľko obsahuje sodíka.

silvias

SAMKO vieš ja som sa nielen triasla ale som bola celá mimo a doteraz stále mám tlak a stále mám hlieny také priesvitné vypľúvam to mám od vtedy ked som vybrala tú 3.kombináciu!!!

janosik1

silvias, ja som mal odmalicka astmu, vsetko na mne lekari skusali a nijak mi nepomohli. vzdy len: a teraz vam predpisem toto, to je nove.
lekari maju take zaklinadlo, ked mas nedoveru voci ich liekom, tak ti zacnu rozpravat o liekoch tretej alebo ktorej generacie, ktore su samozrejme ovela lepsie ako tie druhej generacie. to mas ako pracie prasky, kazdy mesiac mas novy persil s novou silou.
no a potom som skusil tie pripravky, co som dal odkaz na zaciatku a nastalo vyrazne zlepsenie aj inych mojich zdravotnych problemov.

silvias

Jánošík má pravdu ľudia su veľmi omylný a myslia si že len doktory ich vyliečia ale sú na omyle!!!
Človek musí sám na sebe pracovať a lekári ti môžu len dopomôcť ku lepšiemu alebo ku horšiemu!!!TO JE MOJA SKÚSENOSŤ!!!

samko r.

Áno, lebo ti to išlo cez pečeň, ona potom púšťa toxíny do tela, človek je slabý, trasie sa, je slabý. Inak pečeň perfektne regeneruje pangamin, ale priberá sa od neho. Kvasnice a pivné kvasnice-pangamin sú najväčším zdrojom vitamínu B.

janosik1

tak tak, kapusta je velmi lieciva. ale nie je to problem biznisu, ved kto ludom brani jest kapustu?
len ludia su naivni a myslia si, ze ked je to v tabletke a predpise to lekar, tak je to lepsie.

silvias

Asi pred mesiacom som bola u jednáho pána čo lieči bylinkami teda kvapkami bolo tam strašne veľa ľudí u neho.
Precestovala som pol slovenska len aby mi pomohol tak teraz beriem tie kvapky a uvidím ako mi bude ďalej!!