Sialeny strach zo spermii, tehotenstva a sexu

Príspevok v téme: Sialeny strach zo spermii, tehotenstva a sexu
Anjelik6542

Ahojte. V prvom rade by som chcela napísať že nie som žiaden fake ani nič podobné, a to čo sem napíšem myslím smrtelne vážne. Prosím nepíšte mi sem to aká som hlúpa a pod. :( dakujem. Takže, mám 15 rokov, priatela ktoreho velmi lubim a tiez zdrave myslenie a zachovanu neposkrvnenost na ktorej zbavenie sa v poslednom case ani len nepomyslím. Vždy som bola a aj som človek ktorý hrozne preháňa a vždy si niečo vsugerujem do hlavy hoci mi ani nič nie je. A rovnako to je aj teraz. Pred vyse mesiacom sme sa s priatelom normálne bozkávali. Nič sme nerobili a boli sme obaja oblecení. Tak som ho urobila rukou :( Prvý a posledný krát. Chcel to už dávnejšie a vždy som s avyhovárala no nakoniec som si povedala že nejde o sex a neurobím nič zlé, chcem tým povedať že tým nikomu neublížim ani nič. Tak som to urobila. Potom mi však meškala menstruacia asi 9 dní. Celých týchto 9 dní bolo pre mna najväčším utrpením na svete. Už som pomyslela na všetko a tiež na doslova nemožné. Či mi tie spermie neprešli cez oblečenie (a to som mala rifle) alebo či som si tam dolu vten vecer nezaviedla pri sprchovani spermie nejak rukou. Na ruke som však žiadne spermie ani nemala ani nic :( Neskôr som to už nevydržala a povedala som to mamke. Bola som vtedy ako bez duše a stále v depresii :( Pochopila ma a dúfam že mi stále verí že som, čo sa sexu týka, zdržanlivá nakolko som sa toho vždy smrtelne bála a jednoducho by som to ešte nedokázala urobiť kedze sa na to sama necítim. Na 10 den meškania som dostala menštruáciu. Bola úplne normálna ako vždy. Iba ma trošku viac bolelo brucho. Bola som neskutočne šťastná a doslova mi spadol kamen zo srdca. Po menštruácii ma však aj nadalej začali napádať tieto myšlienky hoci som odvtedy s priatelom nič nerobila a drzala a drzím si ho od tela. Myšlienky boli dokonca tak silné, že som sa nevedla sústrediť v škole a po škole som si utekala kúpiť tehotenský test. Obidva testy mi samozrejme vyšli negatívne. Plakala som od štastia no rovnako aj z myslienky ze by som mohla byt tehotná. Upokojilo ma to asi na jeden den. Nasledujúci den boli myšlienky opäť späť a silnejšie. Tak som povedala mamke aby somnou šla na gynekologiu a vymyslela som si bolesti brucha atd. aby ma vyšetrili a odhalili moje (ne)tehotenstvo. V krvi ani na ultrazvuku mi nič nenašli. No stále na to myslím :( Stále si tak pripadám. Ja viem, som šialená ale jednoducho sa bojím. Už som premýšlala nad smrtou a bohvie čím ešte :( mám tu však vela ludí ktorích milujem a viem že by sa ich dotklo kebyže odídem z tohto sveta :( ale nevládzem. Nedokážem jesť, velmi som schudla, zaspávam ťažko a chce sa mi plakať ked vidím nejakú mamičku s bábätkom. :( Myslíte si že naozaj potrebujem návštevu psychologa? Takto to už dalej nejde...nevládzem. Bojím sa že tie spermie sú všade. Vždy skontrolujem miesto kam si sadnem, nosím vložku aj ked nemám menstruáciu. Jednoducho sa sialene bojím :( Svojho priatela milujem no neverím mu a odvtedy ho už nechcem ani len vidiet a preto si stále hladám výhovorky aby sme spolu nešli von... Prosím poradte :( Nechcem aby sa mi sex do dospelosti zhnusil :( dakujem

klara .m

no stoho si naozaj nic nerob ja som stara tak ako ty myslim ze aj ja som mala obcas takyto problem ale hnet som vedela ze je to blbost ked som si uvedomila ze to prakticky mozne vobec nieje.. ja som mala velky problem s AIDS bala som sa ze ho mam a bala som sa ako ty nebola som schopna rozmyslat bala som sa ze to odomna chytia doma alebo kamartky v skole ked sme po sebe pili alebo podobne veci.. ale odvtedy co som bola na krvy a povedali mi ze som zdrava tak som pokojna.. co znamena ze musis byt aj ty pokojna ked sa ti potvrdilo ze tehotna niesi tak niesi a bodka.. inak som velmi prekvapena ked som citala tvoj pribeh lebo som mala pocit ako keby som to pisala ja.. :D tak vela stastia ti prajem a neboj sa tehotna niesi... a spermie sa k tebe dostanu len pohlavnym stykom..

líštička

Súhlasím s tými, ktorí majú podozrenie na obsedantno-kompulzívnu poruchu. Jedna vec je strach z tehotenstva - to je úplne normálne, skoro všetky sme tým prešli :) Ale vidieť všade spermie a nosiť stále ako "ochranu" pred nimi vložky a kúpiť si dva tehotenské testy a ísť na gyndu a sono, keď je z fyziologického hľadiska jasné, že k otehotneniu dôjsť nemohlo...to je už trochu pritiahnuté za vlasy. Skús vyhľadať odborníka, aby to neprerástlo do niečoho hlbšieho.

t333

mxsx,
psychiater? psychiater s tebou nevedie terapiu.
psychiater si ta v kratkosti vypocuje a predpise lieky. to je cele.

mxsx

To nie je na psychologa, ale na psychiatra, uplne rozvinuta OCD. Ked sa prestanes trapit tehotenstvom, tvoj mozog si najde iny problem, ktorym ta bude zahlcovat a budes sa trapit stale viac. Ak si premyslala kvoli tomuto aj o smrti, dokonca bola na gynde, tak je najvyssi cas na psychiatra.

usiko

a inak, psycholog pomoze, ale nie iba jedna navsteva, treba sa s nim castejsie rozpravat, aby ste nasli cestu ako z toho von....

usiko

DIY

suhlasim, vypada do na priznaky OCD-aj ja som to mala, aj ked este daco este zostalo, ale nie je to u take hrozne......je tazke sa zbavit nutkavych myslienok, ony su tu stale, ci uz je to pricaste kontrolovanie dokladov v penazenke, kontrolovanie plynu, ci ste ho pred odchodom z domu vypli,usporaduvanie veci, napriklad knih na policke podla nejakej sablony alebo nutkava myslienka, ze co ak...? ja som napriklad mala take myslienky teraz ked som tehotna, som sa hrala s mackami, samozrejme v rukaviciach, a umyvala som si ruky ako najata, a ak bez nich, tiez som si umyvala ruky asi 3x pred jedlom, a aj tak som mala myslineky ze co ak som chytila toxoplazmu /aj ked to pri mojich opatreniach nebolo mozne/, obvolala som 5 veterinarov po slovensku a opytala sa, ako sa da toxo doostat, aj ked som to mala nastudovane od hora a spat......povedali mi kazdy inu vec, tak som sla k lekarke a dala si odobrat krv a samozrejme ze nic, na to som prilis opartna bola...no ale stale tie myslineky, ze CO AK....?

na to neexistuje zaruceny sposob ako sa toho zbavit,musis vyskusat...mne zaberie obvykle ked si poviem,no co uz, stalo sa, lebo sa to stat ma...alebo: ak sa to stane, tak sa vlastne nic nestane....ale nie vzdy to zabera.....inak somv poriadku:-))0

DIY

to su "tak trosku" priznaky OCD (obsedantno-kompulzivna porucha). v skratke je to o tom, ze ta otravuje nejake myslienka, o ktorej aj sama racionalne vies, ze je to blbost ale nevies sa jej zbavit.
tiez som s tym mal problem a dokonca sa to tykalo podobnych veci. nejako sa mi ale podarilo toho zbavit v poslednom case. obcas ma podobna pochybnost zastihne, ale uz som sa nejak znormalizoval, ukludnil..
zodpovedni ludia ako si ty alebo ja su na toto vzdy viac nachylni az to niekedy zajde do extremu.
psycholog by ti mohol pomoct. je dobre, ze mas taku chapavu mamu - ked pochopila to o com si pisala, tak jej povedz pravdu aj o tomto a verim tomu, ze ona ta upokoji este viac ako psycholog.

isabella

mozno ta trocha ukludni, ze do mna to moj manzel naostro daval a otehotnela som az po pol roku...
inak vazne, pokecaj si o tom s odbornikom, urcite to nie je normalne, ze ta tie myslienky tak prenasleduju... zodpovednost je sice dobra, no to co robis ty je uz trocha moc a ublizujes sama sebe

AdamKrt

Uuuha, tak to chce ozaj navstivit psychologa. Riesis absolutne kraviny ala nesmrtelnost chrusta.

Spermie nie su ziaden David Coperfield a neexistuje, ze ked si mu honila brko, ze otehotnies.

Nech Ti urobia aj rozbor na hormony. Mozno mas nejaku hormonalnu poruchu stitnej zlazy a z toho blbnes, ze si taka precitlivena.

V Tvojom veku a taketo myslienky.... ?