Kŕče pri mensštruácií ...POMOC

ivka2

mne nastastie nic netrpne, ale je mi zle, hnacky, sem tam vyskoci aj teplota, no tie krce v bruchu, ladvinach a ako mi stahuje zily na nohach ani nehovorim..vtedy len lezim bez pohybu a cakam kedy to pride...ked som chodila este na strednu a prislo to necakane tak po mna niekto musel prist do skoly lebo som skoro odpadovala...

Ivka 1

Ivka 2 napíš mi na mail.Dnes sme mali
práve konferenciu s lekármi a tam sa hovorilo aj o riešení ťažkostí bolestivej menštruácie.

liq

mala som take problemy, ze tabletky si ani nepinkli, cipok zabral na chvilku a injekcia algifen do svalu za 20 - 30 min. potom mi kamaratka doktorka poradila, ze si mam nechat pichnut lgifen do zili, ze zaberie rychlejsie. popri bolesti som kazdych 15 min. vracala, mala som hnacku, trpli mi ruky i jazyk, mala som triasku. no prosto hroza kazdy mesiac a ked som prave nebola doma, tak sanitka...

ivka2

inak moj gynekolog mi povedal ze tie bolesti mi asi sposobuju aj cysty na vajecnikoch..:(ale pri poslednej kontrole povedal ze je vsetko v poriadku, ze uz tam nic nevidi..a aj mentruacia bola v celku ok, ale dnes som si zase svoje odrodila:(

ivka2

ok, uz aj tak sa dlhsi cas chystam ze zacnem cvicit:) lenze aj tak silno pochybujem ze to mi pomoze....lebo niekedy mi nepomahaju ani tie najsilnejsie lieky na predpis...len si to musim preplakat:( dnes uz som aj nadaval , ze preco niesom chlap:)vlastne to nadavam kazdy mesiac..:)

mimik

ja som skúšala panadol femina a bola som spokojná, keď som brala ibalgin tak som ligla aj dve 400-vky a nepomohlo až po 3-4 hod. a ti ebolesti to bolo hrozné a neskôr som aj vracala, tak ružovým pilulkám sa radšej vyhýbajte aj tak dosť ničia žalúdok..tak veľa trpezlivosti a panadol femima ja som s ním spokojná.

Dee

stacionarny bicykel. Ide o to aby si sa hybala, telo sa viac uvolni a potom by nemali byt take velke krce, telo nebude tak napate. Samozrejme to s tym cvicenim neprehanaj, nech nemas okrem krcov aj svalovicu. Mozes behat po schodoch, chod zo skoly rychlou chodzou, jednoducho sa par dni pred tym hyb viacej ako zvyknes.

ivka2

a ake cviky cvicis???lebo teraz som bola doma tak je dobre, ale na dlasi mesiac uz budem v skole a neviem ako tam vydrzim..