Odrezu mi nohu...

Príspevok v téme: Odrezu mi nohu...
superwoman

Mam 24 rokov a odrezu mi nohu. Ako sa mam s tym vyrovnat? Preco prave ja a preco tak nahle??? Nikomu som nic zle nespravila, tesila som sa na zivot, ze dostudujem, ze po skole si s manzelom urobime dietatko, ze budem mat fajn pracu... a zrazu - budem mat jednu nohu... a vsetko je v keli, uplne vsetko, cely zivot... kde zamestnaju pravnicku s jednou nohou? ako vobec vyjdem na ulicu, od hanby sa prepadnem... kiezby som sa z tej operacie uz NIKDY nezobudila... :(

Iveta Michael

Paul McCarthy a jeho druhá manželka Heather...príťažlivá modelka..a bez nohy.Mnohí o tom ani nevedeli.Možno že u Teba ešte nejaká nádej existuje...hlavu hore!

delyy

ber to tak,ze to urcite nie je to najhorsie.Ber to ako chybu dekoracie.Keby si mala rakovinu co sa neda vyliecit,by bolo urcite horsie.Pamataj na moje slova,ze tak o 2 roky sa tomu zsmejes aka si bola bez nadeje.

beskyd

to ti len tak odumreli nervy z nicoho nic? no dnes maju problem najst pracu aj pravnici s oboma nohami... urcite to ale nie je na hanbu, nie je to zrejme tvoje zlyhanie, treba s ak tomu stavat tak ze je to vec ktoru nemozes ovplyvnit, u nas na fakulte ucila a este asi stale uci trestne pravo zena ktorej chyba ruka, resp. cast ruky, alebo oboch, uz neviem, ale nieco v tom zmysle. viem ze je uznavana odbornicka a respektovany pedagog. da sa, len treba vnutornu silu na to, aj ked malokto kto ti tu pise vratane mna si asi dokaze predstavit co je to za situaciu..

ivana45

zabudla som:
Ak nebudes krivat, nikto cudzi to nemusi vediet.
Ak budes krivat, moze to byt sexi. Doteraz si obcas spomeniem na muza, uz je to mozno 15 rokov. Krival po autonehode a bolo to - sexi.

patriicia

viem ze to znie hlupo ale nevzdavaj sa ! ...kazdy -uplne kazdy clovek ma sancu vyliecit sa z akejkolvek choroby, indispozicie...a obzvlast este ked nie je vrodena...tie su horsie..ale tiez sa daju...nesmies mysliet negativne..existuje kopa knih na tuto temu...dovod preco sa to stalo nieje podstatny...podstatne je aky mas na to ty pohlad...pokial este mas nohu - je sanca na uzdravenie ...horsie bude ked ju nebudes mat- nova ti nenarastie..napr. kniha : Mirzakarim Norbekov - Jak se zbavit bryli....nie je to len o zlepseni zraku...opisuje samolieciace schopnosti cloveka... skus to...nemas co stratit

jajka001_

skus sa nepytat ze preco prave ja...a nemat nohu nie je hanba...mas okolo seba ludi ktori ta lubia a pomozu ti to zvladnut. o pracu sa neboj, sikovna pravnicka potrebuje hlavne mat v hlave, a existuju aj supermoderne protezy. das si nohavice a nic nebude vidno.

jujo

mozno to teraz zoberiem trosku s humorom. Zhodou okolnosti sa ma priatelka nedvavno pytala,ze ci by som ju lubil ak by prisla o nohu alebo o ruku. Ja som jej na to povedal,ze ak by prisla o nohu,tak sa nic nedeje,hlavne ze ma tie ruky :) Na co mi povedala,ze som debil.