som tehotna ako to povedat doma...

Rika89

macka26
No ja verim tomu ze si to budeme uzivat cela rodinka...pomali ideme chystat aj svadbu...som moc rada ze to je takto...moj priatel je rad tesi sa...ze budeme uz stale spolu .
poslupne po narodeni si najdeme aj vlastne byvanie..:D

macka26

bud stastna ze mozes mat deti, ze mas partnera a ze nakoniec vsetko dobre dopadne... aj ked sa babo pritrafilo, mate pevny vztah a budete dobry rodicia...

Rika89

neva
som strasne rada ze to tak dopadlo myslela som ze to bude horsie...ale chvala bohu pohodka....ted iba cakat ako to bude vsetko prebiehat...som rada ze to mam zasebou naozaj...postupom casu sa to bude brat vsetko inak....a zacneme sa tesit...:Dspolu aj s mojou maminou

neva

Rika, som rada že si to už máš za sebou. Ďalej to bude už len lepšie. Pravdepodobne začnene chystať svadbu, aspom volakedy sa to tak zvyklo robiť = môj prípad :)))
Dnes už mám dcéru v tvojom veku a myslím si, že keby prišla za mnou, tak reagujem asi rovnako ako tvoja mamina, najskôr ma to zarazí, ale nakoniec by som sa určite tešila.

Rika89

No mam to zasebou mama to zobrala celkom dobre ziadne nadavanie nic samozrejme sklamana je ze osm si mala uzivat zivot...ale padol mi taky kamen zo srdca ze az....:D no uvidim dalej ako to bude prebiehat v pondelok ku doktorovi a ja dufam ze pojde somnou aj mamina...:D

zbaka

Zabudla som dodať, že to bolo pred 14 rokmi, ale to je vlastne jedno :) s mamou sa nehádaj. Ale myslím, že to bude fajn :)) daj vedieť!

zbaka

Rika, si na tom tak isto, ako ja, 22r a štvorročný vzťah, tehotenstvo :)A to sme teda spolu nebývali. Mama sa potešila a tatko frflal, ale len chvíľu a aby sa nepovedalo :) nemáš mať z čoho strach. Keby mama bola príliš zaskočená a reagovala neprimerane, nepresviedčaj ju, odíď a nechaj ju vychladnúť :)

janab

býva u vás, spávate spolu a žeby tvojich rodičov prekvapilo, že si tehotná? dohodli ste sa snád na tom, že tehotná nebudeš? to je život , nie ruleta. Veľa šťastia.

janab

býva u vás, spávate spolu a žeby tvojich rodičov prekvapilo, že si tehotná? dohodli ste sa snád na tom, že tehotná nebudeš? to je život , nie ruleta. Veľa šťastia.