Niekedy mu nerozumiem ... A ani sebe

Príspevok v téme: Niekedy mu nerozumiem ... A ani sebe
Ivana-vztah

Myslím tym mojho priatela.. Sme spolu od jula. V pondelok sme sa po tyzdni stretli a on mi zacal rozpravat o tom, ako sa mu dve baby na diskoteke vtierali a vesali na krk ... Chápete to ??No lebo ja nie.TAk som nanho vyletela s tym ze toto ja pocuvat fakt nemusim,ze ma to nezaujima a ze toto je to iste ako keby mu ja teraz poviem ze v skole som sa vesala na 5tich spoluziakov.. Fakt sme sa skoro za to pohadali. JA neviem..Ja mu fakt niekedy proste nerozumiem . O priatelovi co chodi s jeho sestrou hovori ze je to taky tutko a potom ho asi o 15 min stretol a hned sa s nim zakecal ze kedy pojdu von a tak ... Jeho bývali spoluziaci kt sa nevenuju tomu co vystudovali, (kuchar) nazval obycajnou zgerbou -konkretne chalana co pracuje ako taxikar. Hned som nanho vyletela ze preco toto rozprava ze kazda robota je predsa dolezita.. A ze kto ho odvaza o piatej z diskoteky keby nebolo toho taxikara!Nadava na kolegov,na priatelov tiez nema najlepsi nazor.,...
Niekedy mam pocit ze bez neho nedokazem zit a niekedy mi jeho nazory idu hore krkom!!! Skutocne.....
Po 3 mesiacoch mi hovori ze ma miluje a ze chce,aby sme spolu zostali navzdy... Zacala som studovat na VS niekedy mam fakt na nic den , je toho vela.. A obcas proste nevlazdem .....
Preco mam taketo zmiesane pocity??
Preco mu niekedy nerozumiem , preco mi niekedy strasne chyba, preco by som mu niekedy najradsej vykricala tie jeho divne nazory ktorym obcas fakt nechapem ....!!! jednoducho to nechápem... Niekedy ho strasne strasne lubim/Niekedy ho neznasam! Ano JE to tak!!!!!

lulu123

no moja zlata, ja s jednym takym zijem....a maju pravdu ti, ktory tvrdia, ze ako je prenho kazdi kkt, pc...debil...atd....tak isto i teba bude neskor ponizovat ak uz nezacal....hovorite ze je to sebaposkodzovanie, ak si baba toto necha trpiet...ano je to zcasti, lenze ak je clovek zalubeny, a o kus viac nez ten druhy, necha si to trochu trpiet pocuvat...poviem ti to tak....je to sebec, je zahladeny do seba to ano...a vecne nespokojny s ludmi okolo,ale vo vnutri hlavne sam so sebou..a tym ze o druhych hovori nepekne,alebo ci uz o tebe ze to by si mala na sebe zmenit, tak by si sa mala spravat, a stale nieco...to svedci o tom ze si musi svoje chabe sebavedomie zvysovat na druhych. Nikdy s tym nic neurobis, lebo povahu nezmenis, jedine co mozes urobit sa tomu vzopriet a ist dalej, ale pre slabsich jedincov, je to o kus tazsie, aj ked vidia toto vsetko....tak bud chod o duum daaaaal...:)) alebo sa prisposob...lenze to tiez nie je to najstastnejsie riesenie...:)...

nataša

Ani nevies, ako velmi ti rozumiem ivana... mam rovnaky pocit z mojho chalana sme spolu uz dva roky, ale stale som s nim, pretoze ho velmi milujem... tiez mu viackrat prehovaram do duse, ale zda sa mi, ze je to akoby som hrach na stenu hadzala... ja s tym mojim ostanem urcite navzdy, lebo napriek vsetkym jeho nenormalnym nazorom ho neuveritelne lubim... je tazko v takejto situacii niekomu radit... ostavat s takymto clovekom je samozrejme samoposkodzovanie, no rozist sa s nim by nebolo o nic jednoduchsie... kazdy den si sama sebe hovorim, ze ak ma nemiluje, nech ma necha, ale ak ma miluje, tak nech sa zmeni... v skutocnosti sa vsak nikdy nezmeni... lubit ta urcite lubi aj on... myslim, ze obaja nasi chalani maju nejaky svoj problem s ktorym sa nam nechcu priznat... nieco ich trapi a my sa to nikdy nedozvieme... preto sa tak hlupo a povysenecky spravaju voci inym, mozno obcas i voci nam... snad nas zoslali z neba, aby sme im ako anjeli pomohli, a dufam, ze nas spolu s nimi nestrhnu do pekla... viac ti zial neporadim

vitali

Pri takýchto typoch ludi mi to pride, ze su nielen sebavedomi, namysleni, ale mozno maju problem sami zo sebou. ved kazdeho len ohovarat - akoby nebol sam so sebou spokojny. s jeho nazormi asi nic nespravis, a mozno ani nikto iny. ja mam par ludi takych okolo seba a za nic na svete by nezmenili svoj zly nazor a tiez by som im to najradsej vykricala, lebo sa to dotyka mojho zivota. aj moj priatel ma niekedy cudny nazor, ak ta to potesi, a vtedy tiez rozmyslam nad tym, ako ho napadne taka blbost.:)a ze sa ti chvalil s tymi babami, je to trapne. urcite chcel, aby si ziarlila a on vyzeral ako super chalan.

líštička

Podľa mňa má teda poriadne prehnané sebavedomie - to vidieť z toho, že každého uráža - ťuťko a zgerba. Zároveň sa snaží predstierať, aký je on skvelý - z toho, že sa mu dve baby na diskotéke vešali na krk, by som neverila ani slovo. Podľa mňa bude váš vzťah veľmi komplikovaný, ty študuješ na vysokej a on mi pripadá ako typ človeka, ktorý sa považuje za najlepšieho. A keďže ty budeš na vyššej vzdelanostnej úrovni, skôr či neskôr ťa začne ponižovať, aby si náhodou nemala pocit, že si viac ako on.

daphne111

fuuu tak prave si opisala jedneho do seba zahladeneho sebca, ktory si rad dokazuje, ze je lepsi ako ostatny..a napokon, ked na kazdom nieco najde, ako asi hovori pred kamaratmi o tebe???

ivanecenka

Ivanka, to sa ťažko radí. Vraví sa, že láska je slepá, takže zo začiatku vzťahu neprekáža ani ženám v najlepších rokoch správanie muža, ktoré im na ostatných prekáža... Tebe ale prekáža už teraz.. skôr sa zameraj na školu a mládenca nechaj plynúť, možno sa sám uvedomí...