Epilepsia...

Príspevok v téme: Epilepsia...
matusSvK

Zdravim,mam iba jedinu otazku,ktora ma dost trapi a na ktoru,dufam,dostanem odpoved.Je mozne na epilepsiu,akokolvek tazku,zomriet?Mam totiz kamaratku,ktora tvrdi,ze jej neurolog jej uz vela casu nedava.Kedze som nikdy o smrtelnom pripade tejto choroby nepocul,nejako mi to nejde do hlavy.Nejde predsa o smrtelne ochorenie,tak ako je mozne urcit dlzku zivota daneho pacienta?Môze mat az takto zle vysledky?

jajka001_

ona moze mat aj nejake ine komplikacie, diagnozy. ale na epi sa neumiera len ked niekde spadnes nejak zle sa to moze stat. ked berie lieky tak sa to vacsinou da dobre upravit tak ze zachvaty su minimalne alebo nie su vobec

matusSvK

Trocha ste ma upokojili :) ,no zabudol som dodat,ze ta kamaratka uz zazila niekolkokrat silny uder do hlavy,castokrat mala tazke stresove situacie...tak ci jej to nahodou nezhorsilo stav?

marion78

ahoj,moj brat ma epilepsiu,ale o nicom takom som doteraz nepocula..tiez mi nejde do hlavy,preco jej to ten neurolog hovori.nestastie sa vsak, moze stat pri uraze pri zachvate,ale podla toho urcit dlzku zivota sa urcite neda..

magdaaaaa

epilepsia ma rozne stadia.... je to najčastejšia neurologicka chronicka porucha mozgu na sr je okolo 120 tisic ludi ktori ju maju !!! ziju normalny zivot :))) kamoska by sa mala liecit ale na cvokarni