Ako to vidite vy?

Slobodna

človek musí na sebe pracovať neustále. "úspech má srdce žraloka" musí byť neustále v pohybe, ak zastane- žralok umiera. Problém niektorých žien je ten, že si myslia, že ak sa vydajú alebo proste majú chlapa, môžu si vydýchnuť a prestať na sebe pracovať a potom sa divia, keď si ich chlapi nájdu milenky- krajšie, štíhlejšie, inteligentnejšie. Ak si chce žena udržať chlapa alebo nejakého nájsť, musí sa o seba starať. Neustále. Nie je dôležité z akého dôvodu jej to povedal a čo tým sledoval, ona predsa sama vie a cíti, že pribrala, možno je to iba pár kíl, ale lepšie s tým začať robiť niečo hneď ako potom keď sa nabalia. On si to tiež môže vysvetľovať tak, že keď sa o seba prestala starať a nezáleží jej na tom ako vyzerá, tak ho už nemiluje.

jajka001_

táto situácia, ako vzdy, má dve stránky, pravdu maju aj doubledog aj ostatní, pretoze
- mohol ti to povedat len tak a ty si vzala prilis vazne,
- mozno je totalne povrchny a ide mu len o vzhlad - ale to by si uz mala vediet,
- mozno ti to povedal lebo ta ma rad a chce aby si schudla kvoli sebe - je tu taka tema v podobnom zmysle, dost diskutovana tiez.
U nas to funguje takto - berieme sa realne ale lubime sa ci mame kila navyse alebo nie. Takze ak moj drahy priberie tak mu to poviem, on mne takisto (velmi taktne). Kedze sme spolu uz roky tak to neberieme tragicky lebo vieme ze sa lubime. A tych kil zas nie je tak vela:)
Ak nechces chudnut nechudni, ak chces chudni, ale nerob to len kvoli tomu aby si mu vyhovela.

Slobodna

a vy chcete aby vám vaši chlapi hovorili aké ste krásne a štíhlučké, keď to nie je pravda a vadí im to, napriek tomu, že si myslia niečo úplne iné? Naučte sa rozlišovať správanie a myslenie žien a mužov, áno, ženy- kamarátky vám to síce budú hovoriť a pritom si budú myslieť pravý opak a za chrbtom vás budú ohovárať aké ste škaredé, ako zle vyzeráte, ako ste nechutne pribrali. Muž vám povie na rovinu čo si myslí, čo mu vadí, nie preto aby vás urazil, ale aby ste s tým začali niečo robiť. Keby mu na vás nezáležalo a nechcel by s vami ostať, tak vám to nepovie a kašle na vás. Veď v podstate je to úplne jednoduché, pokojne si môže nájsť inú ženu, ktorá mu bude vyhovovať. O akom takte to prosím ťa hovoríš rozumiem ti? ich položila otázku, doubledog to vysvetlil z mužského pohľadu, ktorý je v tomto prípade dôležitý, nepotrebuje na to ženský pohľad, lebo ten ako vieme, je dosť falošný :-) ženy sa budú navzájom utešovať a uisťovať, že situácia nie je taká zlá, netreba ju riešiť a jej partner je debil.

stolicka

doubledog: takze skutocny problem nie je hmotnost, ale postoj chlapca (ma 20 aj on?) k telu zeny do ktorej ma byt cerstvo zamilovany

stolicka

doubledog, som spokojna..nespokojna a depresivna som bola, ked som mala 40kg..
len mam averziu na taky typ chlapov ako si ty - videla som v rodine ako mastny,pupkaty vymlety chlap dokazal urazat vysokoskolsky vzdelanu krasnu zenu len za to, ze nebola vychudnuta..tak takych chlapov povazujem za tych, co maju nizke sebavedomie..niekto s primeranym sebavedomym nebude riesit hmotnost inych

doubledog

aby som to zhrnul:

podobne poznamky mozu ublizit len cloveku s nizkym sebahodnotenim, ci neschopnostou pozriet sa na seba aspon trochu nezaujate.

a take nieco nemozno vyriesit urazenim sa, rozchodom ci inym detinskym spravanim.

takze odporucam riesit skutocny, nie nahradny problem.

doubledog

stolicka
ak vnimas take poznamky ako blbe, znamena to jedine to, ze nie si spokojna so svojim telom.
tak neprenasaj tuto nespokojnost na muza, ktory ti o tom iba povedal.

ano, povedala mi to, a zmenil som to, lebo mala pravdu.