Pichanie pri srdci, mam 20 rokov

Laco1234

ok poradim teda: moja skusenost, pichalo ma v srdci najma po strese ked som sa dostal do kludu. Pomoze kusok grapefruitu a minimalne na den mas pokoj. Alebo čaj jablčnik - netreba ani varit caj staci zjest pas zrniecok. Mozes nosit stale so sebou. Tieto obsahuju horke latky - horčiny ktore mne uplne pomohli :).

matoxxx

nefajcim pijem raz za mesiac kavu pijem len rano ...a vazne to bude asi od chrbta teraz ked som mal volno a nepracoval tak som sa viacej venoval sportu a nepichlo ma ani raz od vtedy :) dakujem

jajkafr

mato
pri srdci ťa môže vážne pichať kvôli chrbtici ak máš vyskočený stavec alebo krivú chrbticu... začni sa denne trošku hýbať stačí 20 minút denne nejaké cvičenie na chrbticu, ľahký beh, rýchla chôdza a uvidíš bude to lepšie... vyhýbaj sa prievanu a ak sedíš pri počítači snaž sa sedieť vystretý a aspoň raz za pol hodiny sa prejsť

house

Najprv zmerat tlak ak nie je Ok tak prestat fajcit, pit kavu a vyhybat sa alkoholu, spomalit zivotne tempo urcit si priority.Ak je OK tak navstivit dobreho masera , pripadne skusit aj
nejake prirodne sedativum aj vo forme cajov, pripadne nasadit Cardilan ,(horcik,kalium).

Mony171

mňa strašne pichávalo pri srdci, tiež som sa bála až som nakoniec zistila že je to kvôli tomu, že chodím zhrbená a sedávam skrútená...skús nejaké cviky na chrbát a vystri sa! :-))

AdamKrt

Prichani pri srdci moze sposobovat aj nespravny sposob sedenia, pokrivena chrbtica. Ak sa niekto napr. v praci, skole hrbi niekde. Ci za pocitacom....