som tučná, či sa vidím len nereálne??

Príspevok v téme: som tučná, či sa vidím len nereálne??
nancy5

mám taký problém, je možné, že som naozaj tučná, alebo už seba vôbec nevidím reálne, keď je moje BMI 20, obvod pása 71, váha 65 a výška 180?? mám ešte chudnúť? pretože sa sebe absolútne nepáčim, pripadám si maximálne tlstá a neforemná, pritom 65 kg bolo mojím cieľom pri chudnutí, ale mne to nestačí :(

nancy5

karlicka neviem ako môžeš vedieť o človeku všetko z jedného príspevku!!!!! sa nad sebou zamysli trošku, možno je toto jeden z mojich najmenších problémov, teraz sa cítiš lepšie??? každý človek má nejaké problémy, ktoré ho trápia A NIE LEN JEDEN!!!! sa spamätaj a keď si to dáš v hlave trošku do poriadku, tak sa môžeš ozývať! btw, všimni si, do akej témy prispievam, prispievam do téme, kde sa rieši postava, diéty a chudnutie, nie smrteľné choroby a bezvýchodiskové životné situácie, tak si nabudúce premysli, čo napíšeš!

xyzz

Čo trepeš... Ja mám tiež 180 a 64 a všetci mi vravia že som chudá a že nemám chudnúť v žiadnom prípade... ale ako príde jar tak nasadzujem pravidelný pohyb =D
a slovko plnoštíhla... tak si hovoria fakt obrovské ženské, ktoré si nepriznajú že sú tučné a mali by schudnúť ;) a ty plnoštíhla určite nie si... =)

ina_ingrid

podla mna by to nemala nejako riesit...tak ako bude nizka zena 155-165cm len vo vynimocnych pripadoch vyzerat extremne stihlo, tak vysoka +/- 180 len vynimocne bude vyzerat utlo