Neviem ci ho este ľubim

Príspevok v téme: Neviem ci ho este ľubim
katkaa92

AHojte. Mam taky problem, s priatelom sme spolu rok a 9 mesiacov, sme spolu malo kedy nakolko on vzdy odchadza na sluzobne cesty do BA a je tam mesiac-dva. Spolu sme tak 2x do 2 mesiacov :( Aj ja neviem ci ho este ľubim... Chcem ho len na sex, teraz ja neviem ci k nemu nieco citim proste ma uz nezaujima a ja neviem ako mu to mam povedat. A keby toho nebolo malo, paci sa mi strasne na skole chlapec, ktoremu sa pacim isto aj ja, nasvedcuju tomu tie dlhe pohlady a slade usmevy... tak teraz neviem naozaj. Mam priatelovi povedat pravdu ze chcem ineho, alebo mam na ineho zabudnut a mysliet na priatela? je to tazke lebo toho vidim kazdy den v skole.....

katkaa92

asi 2 mesiace to uz nei je take ako púredtym casto sa hadame, ale ked sme spolu tak nic ine len sex..... som z toho taka zmatena:( tiez sme planovali buducnost a najhorsie je ze on pracuje s moji otcom :( je s nim kamarat a kazdy s tym pocita ze budele spolu ale raz alebo 2x do 2 mesiacov tak to urcite nie, on na mna nema cas a moze si zato sa, nech sa mi necuduje ze sa mi paci iny a ze on ma nezaujima, lubila som ho ako nikoho ale ked som uvidela prvy x toho chalana na skole tak odrazu som na nho prestala mysliet a prisli hadky a neviem co .... a som mu povedala ze to chcem skoncit a on ze nie ze ma to este zmysel a mam dat nasmu vztahu sancu ale toto je uz zle ja ho musim nechat lebo sa zblaznim, a tamteho ked vidim tak len slintam....:(((

Karina

Mam niekolko skusenosti so vztahmi na dialku, takze rozumiem, cim prechadzas. Mne ani jeden (mala som 2) z tychto vztahov nevydrzal z jednoducheho dovodu - zide z oci, zide z mysle. Mohla som toho cloveka mat maximalne rada, jednoducho ked odisiel vlakom domov, tak mi svojim sposobom "odisiel" zo zivota. Samozrejme, mozno povedat, ze to nebola ta prava "laska", ked som to vnimala takto. Dokonca s tym aj suhlasim... Kazdopadne z vlastnej skusenosti by som ti poradila, aby si nateraz na toho druheho chlapca zabudla. Viem, ake to je pokusenie - priatel je mimo, ty si "sama" a aj okolnosti co sa tyka vasich vzajomnych emocii su priaznive. Ale pokial nechces zbytocne ublizovat sucasnemu priatelovi, tak sa nateraz nedaj zlakat na "nekale" chodnicky a vydrz aspon kym nepride najblizsie. A skus sa s nim o tom porozpravat.

AdamKrt

Povedzme, ze by si sa dala do hromady s novym priatelom, co sa Ti tak paci. Dozvie sa, ze si trtkala s druhym. Jednak mu ublizis, druha vec je, ze bude nastvany on i Tvoj ex.

To si taka lacna, ze sa nemozes rozist s terajsim priatelom, ked Ta uz nezaujima a odist s cistym stitom ?

labtec

riesim podobny problem,sme spolu 2roky..zazili sme spolu uz vela ale poslednu dobu sme spolu malo koli pracy ..a od noveho roka to bude este horsie..proste to vo mne ochladlo..ona tvrdi ze ma lubi ..ale ja uz neviem..zajtra idem domov stym ze sa snou asi rozidem..asi jej ublizim ale ma to takto zmysel?tiez mam pocit ze som s nou len koli sexu..a dost ma to serie ..takto si vztah nepredstavujem..a najhorsie na tom je ze sme pred nejakym casom uz riesili spolocnu buducnost..:´(