Podkozny tuk

Darmord

Mne pomohli tu:
-odkaz odstránený- Dala som dole 11kíl..

Moja odpoveď na to čo ste hore popísali:
Áno áno každý by bol chudý a štíhli ak by ste jedli tabletky na chudnutie lenže ľudia zabúdaju na to že treba sa aj hýbať a normále jesť a nie len tabletky do seba pchať..
Ja som zdravo jedla pohybovala sa a schudla som a vďaka liekom si držím svoju postavu.. A zato ďakujem :D

dolina

Len teraz sa snazim vyhodnotit nezvycajnu bolest na chrbte lavej ruky. Je to podkozna pohybliva a bolestiva masa. Moze to byt aj krvna zrazenina?
Bolest podobneho razu citim aj na chrbtici a v podpazusi.

vitavi

Vaše oslabené obličky nestačia vylučovať prebytočný tuk zo stravy a telo to rieši skladovaním prebytkov pod kožou.
Na čas by ste mali úplne vynechať tuk a po čase sa zamerať len na panenský olej v minimálnom množstve alebo olejnaté semienka.
Tuky, ktoré sú nasýtené, priemyselne spracované, tuhnú pri nižších teplotách a ukladajú sa . Vyhýbajte sa ich zdrojom : mlieko a mliečne výrobky, tuk živočíšneho pôvodu a margaríny, upravené rastlinné "maslá", ktoré sú v pečive, koláčoch, sušienkach, keksoch.

Prebytok tukov sa môže vytvoriť i pri vyššom príjme potravy pri prejedaní.
Miesto, kde sa hrčka tvoria je individuálne, určuje ho najslabšie miesto v tele, najslabší orgán.

erino

Ahojte,moja dcerka4,ma na pravom prstennikuokolo klbu gulickytuku.ola na operaciu vybrali jej to vsetko sa zahojilo no o 2mesiace to maznova,poradte co na to. Dakujem

lucia4411

dobry den prosim poradte mi.Ja som si nahmatala pri nohe hrcku alebo akokeby podkozny tuk pri nohe sjahajucej pomaly k pohlavnemu zenskemu organu mam navstivit gynekologicku ale nerastie to nic nepocitujem ani bolest a pijem urologicky caj.skuste mi poradit bojim sa.A len dnes som to spozorovala dakujem

lada

Diky vrele jojo za radu ,velmi som sa nepotesila,ale zrejme mas pravdu a budem sito dat von.No hej ale ako? Prichadza do uvahy uz len skalpovanie,lebo ich tam mam aspon zo desat..hihi no co uz diky!

jojo

Ahoj Lada! tak takyto problem s podkoznym tukom som mala aj ja...mala som ho po otcovi...
najprv sa mi to spravilo na cele taka hrcka...museli mi to vyrezat, ale viackrat sa to nespravilo na cele a na hlave, teda na temene som mala tiez dve hrcky a to iste, pomohlo iba vyrezat...mala som obdobie, kedy sa to vobec nezvacsovalo ale ani nezmensovalo..ale obcas to trosku narastlo...takze mne pomohlo iba vyrezat...a lekar mi povedal, ze ak to mas na jednom mieste, tak sa to zvykne spravit aj na druhom...

neviem, kde vsade na hlave to mas,,,ale daj si to vyrezat, boli to akurat po vyprsani injekcie...sice priserne ale prezijes to inak riskujes, ze sa to bude zvacsovat. moj otec to mal vo velkosti stredneho vajicka..takze nevahaj...vela stastia