ako mu to povedat?

Príspevok v téme: ako mu to povedat?
ellyy

viem ze tato tema tu nepatri, ale najviac ludi chodi prave do tejto temy...

potrebovala by som pomoct...s priatelom sme sa pohadali, ja som mu aj volala a som povedala, ze sme sa nepochopili...no teraz sa hra na urazeneho uz treti den..
bola som von s kamaratom a uvedomila som si par veci...je nieco zle na tom, chciet aby ma odprevadil domov??? pomoct s taskou? alebo ze zena vchadza do vytahu prva a nie muz??? zacinam mat pocit, ze kamarati si ma viac vazia ako on...

na zaciatku vztahu to take nebolo, stale ma odprevadzal domov, kazdy mesiac sme oslavovali vyrocie...teraz je to take ze pomaly zabudne...
na vianoce som ani nic nedostala a ani jeho rodicia, lebo nestihol kupit...sice rodicia mu povedali ze nech uz nekupuje, ale na jeho mieste by som aj tak kupila...pride mi divne od niekoho potom prijimat darcek ked on sam nekupil pre svoju nezodpovednost...na narodky som tiez nic nedostala aj to mu trvalo mesiac kym mi zablahozelal...a vyrocie ani nehovorim..kupila som mu darcek on povedal ze nestihol ci sa nejako vyhovoril...na veceru ma akoze pozval len to nepovedal ked som sla platit tak povedal ze netreba a ja ze ved hej...a on no dobre som myslel ze ta pozvem...to co ma byt??? tak ked ma chcel pozvat tak ma pozve a nie si to potom rozmysli...

ako mu to mam povedat, aby som ho neurazila?? a ako mu mam povedat, ze mam pocit ze mu na mne nezalezi resp. ze mam pocit ze si ma nevazi? je nieco zle na tom, ze nieco take od neho chcem???

ellyy

vsetko sme si vyriesili a dopadlo to tak ze sme mali sex, praskol kondom, ale nastastie sa neurobil, bolo to uplne na konci, bolo to ani nie den po kramoch a mam zvyseny prolaktin na ktory sa neliecim takze moznost otehotnenia minimalna, ale aj tak sme neriskovali a hned sme sli rano kupit tabletku :-)

mic

ak ti ide o materialnu hodnotu, co podla textu ide, tak sprav co radi kristinka11, lebo to bude stale tak.

su jednoducho ludia, ktori nemaju radi darceky, ani ich rozdavanie ani prijimanie, toboz nie ak je uz zamestnany a nema cas behat cez den po meste a vymyslat darcek na kazdy sviatok co pride.

otvoreny rozhovor tomu pomoze, daj mu par dni pokial ho to urazenie prejde

lilsss

neboj sa len smelo do toho. Vo vztahu je velmi dolezita uprimnost a ty nemas co stratit. Ved aj on to musi zobrat tak ze si mu povedala to, co sa ti na nom nepaci a je to spravne vo vztahu ked zena povie muzovi svoje nazro na neho ale naopak. Nehovorim aby si na neho kricala, len sa pekne porozpravajte, povec mu zeby si ta mohol trochu vsimat a brat do uvahy narodky, Vianoce, výrocie atd,.-atd...

ellyy

nema inu, brat mu povedal, ze ake som super dievca a ze uz vie preco so mnou chodi..mimochodom jeho brat si nasiel cisto moju kopiu...nielen vyzorovo ale aj v spravani...

ja sa mu stale ospravedlnujem, a podla mna sa uraza pre kazdu blbost...lenze sme rozne povahy ja som flegmatik a mne je vsetko jedno a on je cholerik...

ako ja nehovorim, ze je zly a ze nam to inak neklape, ked niekam ideme on vsetko zabezpeci, jedlo, dopravu vsetko a plati to z vlastneho, rodicia mu nedavaju peniaze uz, lebo uz je zamestnany..ja studujem..., niekedy pripravy veceru a tak...ale proste toto nechapem, nerozumiem tomu uz som mu to viac krat chcela povedat, ale nechcem ho zranit a trochu sa mu to aj bojim povedat, asi si nevazim seba...som asi fakt prilis dobra

lillls

ja na tvojom mieste ho necham. to sa neda porovnat s mojim partnerom. ved nehovorim ze ma byt neviem aky pozorny ale toto co robi tvoj to je uplny chumaj slusne povedane. nema inu? presne ako hovori kristinka zasluzis si lepsieho ako je on. povec mu to rovno, ze nech sa uvedomi ze vobec na teba nepozera. ty si este taka dobra ze ho nechces urazit. pri mne by dostal s kabelkou po hlave :D
drzim palce!