Priatel mi vsetko taji

Príspevok v téme: Priatel mi vsetko taji
Marienka BA

Ahoj , mam priatela 1 rok a neviem o nom nic vsetko mi taji :( ma svoj byt v centre v BA ako aj chatu , velmi ma trapi ze nepoznam jeho kamaratov on tvrdi ze pracuju ale stale ? neviem odkial bere priatel peniaze netusim to neviem co robi odite z domu na hodinu pride spat neviem nic viac nepracujem zijeme z jeho penazi ale ja netusim odkial ich ma tolko vela on ze ma nasetrene minule kupil chatu za 74 tisic € v BA vraj mam nasetrene ma len mamu aj ta je na dochodku , len co mi je podozrive ze chodi pre neho obcas cierne BMW sadne do zadu a niekde ide stale je v tom BMW iny sofer ked som sa ho na to pytala povedal ze to je taxik ale ja nie som blba

andrea1111

tu je kazda rada draha. ak je pravda, co si napisala, potom urcite ziskava peniaze necestnym sposobom. tebe nic nehovori kvoli vlastnej a mozno aj tvojej bezpecnosti. ak ho mas rada, je to tazke, ale mozno naozaj by si mala byt velmi obozretna, lebo ked sa budes stale vypytovat a budes mu davat najavo, ze to vnimas ako podivne, moze sa lahko stat, ze sa pre neho stanes nebezpecna. tak ho radsej neprovokuj. na tvojom mieste by som sa tvarila, ze mi je to jedno a prestala by som ho spovedat. a po case by som zo vztahu vycuvala tak, aby sa necitil mnou ohrozeny. takze este raz: ak si si to vsetko nevymyslela, tak bud opatrna.

Angiee

Marienka ja ti napíšem len jedno toto neni normálny fungujúci vzťah...uváž ,či stojí za to zostať pri človeku o ktorom absolútne nič nevieš a trápiť sa nad ním a čo je horšie, žiť v strachu a neistote

ajajaja

ale opatrne a nenapadne, nie ze ta zabije. skus postupne obmedzovat kontakt s nim...a nakoniec sa s nim rozist...alebo zamerne zmen povahu na taku,aby ta nechal....toto podla mna nema buducnost.....ak ti absolutne nic nehovori...zrejme na tom nieco bude.

Airiana

myslim ze ludia tu na fore asi tazko budu vediet co robi tvoj priatel, budes si to asi musiet zistit sama, alebo zit v tom nevedomi ako doteraz...sam ti to zjavne asi povedat nechce, takze musis na nieco prist sama

isabella

najmi si detektiva, co ine, evidentne to nie su asi velmi cestne sposoby ziskavania penazi, ale na tvojom mieste by som to pre vlastnu bezpecnost ani vediet nechcela