Ako ho spravim rukou?

AdamKrt

Tommy°Lie - tak ver tomu, ze rukou sa daju robit tiez rozne figle. Sila tlaku, sila lubrikacie, vyber lubrikantu a jeho mnozstva. Mozes mat techniku dojenia, kde to tahas jednym smerom. Alebo klasicke honenie hore dole. Ci vyvrtka, kde sa pohybujes do hora a do spiraly. Mozes to robit prstami, masaz dvoma dlanami, nozna masaz penisu, alebo pod pazuchou, ci masaz prsiami, ak su vacsie... Vselico ide :)

Tommy°Lie

Rukou a extra tipy ??? to asi snáď ani nie je možné... No pár spôsobov ako sila stisku, rýchlosť,prerušenie či masáž prostaty, ale viacmenej tým sa možnosti vyčerpali...
čo tak spraviť chalana s ústami a samozrejeme skvelé kombinácie rúk, úst a pomôcok sú nenahraditeľné...
Ak si dosť vyspelá na sex, nemáš sa čoho obávať a pokojne praktizujte s partnerom orálny sex a spokojnosť zaručená na oboch stranách ( ak chceš niejaké dobre rady, tipy, triky ,,ako na to,, preštuduj si moju tému Kvalitný oralik. Nájdeš tam naozaj skvelé tipy ako priviesť partnera do šialenstva ) :)

kokosovnik

Je to vazne narocna technika, takze skusim to vysvetlit aby to pochopili vsetci, chytis ho do ruky, a pohybujes, hore, dole, hore... az kym, no to zistis sama kedy prestat, dufam teda ze som pomohol, ale nie akoze pride mi to fakt blba otazka, ked chces nieco super sprav ho ustami, myslim to vazne to sa s rukou ani porovnavat neda...

dazzi

zober ho do ruky a kusni mu donho haha proste mu ho chit a hraj sa znim tak abi ho to vzrusovalo to uz je natebe predsa niesi sialena ...