Namiesto orgazmu...

Príspevok v téme: Namiesto orgazmu...
lyla_m

Dobry den,

mam 20rokov a orgazmus som mala 2krat - bohuzial vzdy s niekym, koho som nemilovala a
po orgazme som sa citila skor ako babika s ktorou si moze robit co
chce...Mozno aj preto sa ho bojim...

Sama sa urobit neviem, viem, ze som asi divna ale vlastne dotyky ma
nevzrusuju.

Momentalne mam vyse roka priatela, s ktorym sa moc lubime, sexualne mi
vyhovuje, ale orgazmus neprichadza.

Obcas sa mi stane, ze ma velmi vzrusi, je to krasne a zrazu zlom, citim
sa strasne, mam pocit akoby mi z vaginy vychadzala do tela strasna
bolest, snazim sa mu vytrhnut, pcham si medzi nohy perinu aby som to
zastavila a asi 5minut sa klepem... Priatel si mysli, ze tomu mam
nechat volny priebeh a potom mozno orgazmus pride, ale ja to nedokazem.Dakujem za rady a nazory :)

lyla_m

konkretnejsie?a ako?zo vzrusenia prechadzam do fazy ktoru nedokazem vydrzat, tam dole pocitujem nieco prilis silne,neviem co to je,mozno len vzrusenie,ked ma priatel prestane drazdit je to este chvilu strasne,potom len sedim a trasiem sa...neviem,ako konkretnejsie by som jej to popisala...

kazdopadne,dakujem :)

AdamKrt

Gynekologicka bude riesit fyzicky problem a toto sa zda, ze je tam fyzicka pricina. Ak by to nerobila, odporuci Ti ineho lekara....

Avsak nemusis tam chodit. Staci zavolat, povedat jej to a povie Ti, ci mas dojst na vysetrenie.

Tazko povedat nieco z takeho neurciteho, ako to popisujes. Musis jej to popisat konkretnejsie.

AdamKrt

Bude je to bolest a mas problem, alebo je to len novy pocit, na ktory nie si zvyknuta. Ak Ti je potom zle, tak to urcite neni dobre. Porozpravaj sa s gynekologom...

lyla_m

pokusam sa o to vyse roka...ale cim dlhsie to necham, tym mi je potom horsie...
nechal by si sa podpalit s tym,ze to bude mozno fajn?

tak ja sa budem snazit nadalej, snad to raz zvladnem...len sa bojim, aby som z toho nemala dake zdravotne problemy...

AdamKrt

Tak sa uvolni a nechaj ten pocit, nech sa stupunuje. Ked sa to prevali cez urcitu hranicu, zmeni sa to. Si na velmi dobrej ceste, len robis zle, ze sa to snazis potlacit. Pravdepodobne zazijes velmi silny a emotivny orgazmus.

lyla_m

neviem,ci je to bolest...je to nieco tak strasne silne, ze to vobec neviem pomenovat...
ale ja "to" citim dole, nie v hlave...

AdamKrt

Ano, nechaj tomu volny priebeh. Ten pocit nepotlacaj, naopak ho podpor. Zatlac na jeho urychlenie.

Na druhej strane, je to nieco, co je ine, neprijemne, zvlastne, alebo je to ozaj bolest ?

Ak je to bolest, to by nemalo byt. Mozes mat problem s cievami a to treba riesit. Povedzme, ze mas v mozgu upchate niektore cievky, ktore maju slabsi privod. Teraz sa zvacsi prekrvenie, narasta tlak a dojde na bolest.

Lepsie bude o tom povedat gynekologicke alebo lekarke.