Alkohol - ako pomoct ked nechce

Príspevok v téme: Alkohol - ako pomoct ked nechce
hmhmhm

Ahojte ..
Mam taky prooblem ..Moj brat je alkoholik..nezamestnany..
On si to uvedomuje..
On tvrdi ze chce prestat..no ja si myslim ze nechce...
Odmieta razne liecenie..
Ze on to zvladne sam..On nikoho nepotrebuje...Odmieta nasu pomoc...
Ten stav uz trva velmi dlho.. par dni sa drzi a potom zas v tom lieta...
jeho kamarati su tiez pijaci...
stale pyta peniaze na alkohol....
ja mu nedam ani cent...ale mamka ked nie som doma radsej da...lebo sa boji ci jej ten neublizi...
no teraz mal taky stav... ze chcel rozbit televizor lebo sme mu nechceli dat cigaretu... prosim o radu..
podotykam ze nas nenapadol...len zvykne byt agresivny... krici a bucha...do dveri..
a odmieta sa liecit...
co mam robit ??? uz nevladzemm ani ja ani mamka...
prosim o radu

Mahan

Moja dcera je alkoholička, má 40 rokov a pije od 15 rokov, neviem si s ňou rady, bola dva krát na liečení ale pije dalej a na liečenie už nechce ísť. Momentalne pije v kuse dva roky, bývala na ubytovniach a všade ju vyhodili aj s priateľom, s ktorým pila, kamarát sa utopil a odvtedy je to oveľa horšie. Asi ju vyhodim z domu.

Alcobarrier

Alcobarrier – -odkaz odstránený- účinný prostriedok, ktorý odstraňuje toxíny z organizmu a eliminuje túžbu po alkohole.

srandista

Ak mate v rodine alebo okoli alkoholika, treba mu dnes ponuknut alebo doniest aspon jednu flasku tvrdeho.... nech sa zabavi, hehe

Buki

Keď si tak šťastný a spokojný zo svojim životom tak prečo si agresívny? si pozri film easy riešenie alebo si prečítaj báseň od bukowskeho man with the beautiful eyes