studene ruky

Príspevok v téme: studene ruky
lucka111

co robit ked mam neustale studene ruky? mate skusenosti ako sa toho zbavit? len nechcem rady typu ze mam nosit rukavice, mat ich v teple,atd... taketo veci mi zaberaju docasne, skor sa zaujimam o nieco dlhotrvajuce a komplexnejsie, beriem to ako poruchu termoregulacie, neviem mam pravdu? su nejake moznosti vitaminov, zmeny stravy a podobne co by mi mohlo pomoct? ako nastartovat termoregulaciu aby fungovala tak ako ma? dakujem

lilliana

Určite vyskúšaj masáž chrbta a horných končatín plus vápnik, horčík zinok s vitamínom C. Masáž je veľmi dôležitá. Aby sa dostavil výsledok bude treba viac masáží ale to zhodnotí už tvoja masérka.

janab

Práve dnes som čítala, že najlepší liek na studené končatiny je čaj zo zázvoru. Zázvor nastrúhate (pekne vonia) a zalejete horúcou vodou, dáte si tam trošku medu. Vraj to zaberá.

lucka111

osobne som momentalne zacala viac otuzovat, pri sprchovani a umyvani ruk striedam teplu a studenu vodu - zevraj to posiluje cievy ale tak este som v tomto boji len na zaciatku ale neviem ci robim dobre

lucka111

zial ginko na mna nikdy nezaberalo a boli to len vyhodene peniaze. ak zabralo tak len docasne po dobrati sa pocit studenych ruk vratil. ale dakujem za reakciu

mate59

skús si kúpit v lekárni Ginko biloba kapsle.Alebo si naložit jeho list do liehu a užívat denne 3 x po 20kvapiek.