vzťah na diaľku

Príspevok v téme: vzťah na diaľku
nikoletta818

Ahojte všetci, chceli by sme s priateľom začať sex. žiť. Ja mám 19 on 20 ja som zatiaľ ešte panna. Chcela by som Vás poprosiť o radu aká forma antikoncepcie by bola pre nás najvhodnejšia,keďže máme vzťah na diaľku, čo znamená, že sme spolu raz do týždňa niekedy ani to nie. Zatiaľ sme uvažovali nad kondómom...

nelly181

Podla mna uplne staci kondom...ja sa s mojim muzom milujem takmer denne a ziadne tbletky neberiem...preco by som si mala nicit telo nejakymi hormonmi? a milujeme sa aj bez kondomu-prerusovany sex...a je to super! ;)

nikoletta818

to: Nika16n
A môžem sa spýtať že ako často ste boli spolu. Lebo ak každý mesiac nejaký ten týždeň tak to by som aj ja brala HAK.

vodnarka

ten postinor sa tu zacina povazovat za vseliek:) co tak radsej rozmyslat o riadnej antikoncepcii? postinor sa nemoze brat po kazdej nehode ktora sa stane

nika16n

no ja som mala vztah na dialku... ale fakt na DIALKU... usa-slovakia ale aj tak som brala tabletky a nelutujem... bez kondomu je to ovela prijemnejsie... ale kludne mozes spolahnut aj na kvalitny kondom a ak sa nahodou pretrhne tak bez do lekarne a pytaj si postinor (tabletka rano po)

iii

Nikoleta, ja by som to riešila tým kondómom a nejakým tým gélom alebo niečím podobným. Na trhu je v dnešnej dobe dostať kúpiť rôzne tieto veci. Ja s partnerom žijem sexuálne 2 roky a používame len kondom. Klopem 3x, zatiaľ ok. Keď už, tak kúp kvalitnejší, napr. Durex, aby sa neroztrhol a máš vybavené. Stalo sa nám, že sme mali lacnejšie, a pretrhli sa.
Rozhodnúť sa však musíš ty.

:)

podla mna by ste to zatial mali skusit len s tym kondomom.je sice pravda,ze s tabletkami mas vacsiu istotu,ale ani ta nikdy nie je 100%.a pokial to nie je take caste,nie je dobre sa pchat tabletkami.predsalen su to hormony a pokial to nepotrebujes z nejakyx zdravotnyx dovodov,je lepsie nexat telo fungovat tak ,ako funguje.ono to obcas moze mat aj neziaduce ucinky.zas je pravda,ze ti nehrozi meskanie menstruacie,co ta usetri od stresov...

nikča

Ahoj nikoletta818...tak my sa vidime ako kedy..raz len raz za tyzden, niekedy sme spolu cely vikend alebo aj tyzdena niekedy len raz za mesiac...vies ked uz mas partnera s ktorym pravidelne spavas aj ked len raz za mesiac tak podla mna to je urcite vyhodnejsie ako kondomy;) ved sa skuste o tom porozpravat, alebo vyskusaj a uvidis....

Patika16

Ajojky aj ja mam vztah na dialku a mam HAK a je to urcite lepsie je to 100% aj ked sa vidime raz za tyzden!!! Tak radsej ju!!

nikoletta818

Ahoj nikča, tak ak môžem chcela by som vedieť ako často ste spolu. Lebo ten môj pracuje väčšinou v Čechách a teraz napríklad tam ide na dva týždne a stadiaľ hneď do Bratislavy.Takže asi sa mi naozaj viac oplatí ten kondóm a kúpim si aj nejaký spermicídny krém nech to je istejšie...(Veď nakoniec ma ním môže natrieť aj on a bude to super vec chichi :o))).Ale naozaj vďaka za názor.