Smrt, co potom?

lioness_01

ja som nepovedala, že chcem aby ma pochovali alebo že mi záleží na mojom tele :D :D

kks, človek sa dačo opýta a už mu tu niekto predkladá názor, ktorý nevyslovil... mne je jedno čo s mojim telom urobia, či ho pochovajú alebo spália, ale myslím si, že aj mŕtve telo si zaslúži úctu... levom by som rozhodne nechcela ísť...

Asad

Áno, je. Zaberáte niekoľko metrov štvorcových na planéte, na ktorej je málo miesta pre tých, čo žijú. Je stále viac ľudí, takže sa ich aj viac necháva pochovať. A prečo? Aby mohli vaši príbuzní a kamaráti chodiť na váš hrob na dušičky? Nestačí vám ak si vás budú jednoducho pamätať? Mne je v podstate jedno čo sa s mojim telom stane po mojej smrti, ale chcem sa dať spáliť no. A aj keby ma dali tým levom, nie je to jedno? Tebe by to tak vadilo? Prečo si tak naviazaná na svoje telo? VEĎ UŽ BY SI NEŽILA! Chcete mať pochované telo a nad nim nahrobný kameň so svojim menom a fotkou ako nejaký pomník akoby ste boli dôležití.

lioness_01

egoistické dať sa pochovať? :D a čo chceš aby ťa po smrti hodili levom v ZOO, alebo prenechali napospas lesným zverom ? :D

Asad

Neverim ani ze existuje dusa. Vobec ma to nezaujima. Zaujima ma tento pozemsky zivot tu a teraz. Mne je jedno co sa stane po smrti s mojim telom alebo dusou ak existuje. A napriklad sa ani nechcem nechat pochovat, podla mna je to egoisticke. Ale to je uz od temy.