koniec menzesu a sex

Príspevok v téme: koniec menzesu a sex
m&b

mam otazocku, mam posledny den menzesu (t.z. slabucky vytok)a s priatelom sme to uz nemohli vydrzat, tak sme sa pustili do sexu, lenze nam praskol kondom a presne v tej chvilke sa moj priatel urobil.. mam sa niecoho obavat?..nie sme si isty ci ho stihol vybrat alebo nie (dnes som prvy krat zobrala HAK.. viem ze ma to este neochrani)..za seriozne odpovede dakujem

m&b

akoze ja nejsom nejako extra z toho vyplasena ale potrebovala som mat istotu, ze je ta sanca velmi mala,, lebo taketo veci sa fakt mozu stat len mne.. a nie nebrala som HAK mesiac pred tym.. pytala som sa, pretoze ma gynekologicka upozornila na to, ze v tele zeny vydrzia spermie par dni..

dobra vila

Ked si mala posledny den menstruacie, na to je velmi, ale naozaj velmi velmi mala pravdepodobnost, aj ked verim v tvoje obavy, asi by som na tom bola podobne, aj ked viem, ze je strasne mala sanca!

princ-zaby

no je sanca otehotnenia, ale tak podla mna 1 k milionu aj keby HAK nebrala, podla mna sa nemalo velmi co oplodnit ked sa to akurat z teba vyplavovalo, tj len moj nazor( lajicky)