prosim o radu RNG

Príspevok v téme: prosim o radu RNG
martinka123

ahoj RNG, prosim ta o radu, viem,ze je tu vela tem ohladom boreliozy ... ale aj tak ... bola mi zistena neskora borelioza (cca 2 roky), Najprv som sa liecila Deoxymykoinom 1x1 mesiac. Po liecbe som navstivila ambulanciu pre boreliozu, nakolko moj stav bol stale dost zly (priserna unava, bolesti svalov, klbov,padanie vlasov, zmeny nalad, depresie (neskor nasadeny Cipralex), kozne problemy, trpnutie, pichanie pri srdci, zabudanie, nerovnovaha a pod... Naordinovali mi Plaquenil, Klaritromycin, Mycomax po dobu 2 mesiacov. Žial, po 1/2 roku od ukoncenia liecby, testy vysli opat pozitivne. Elisa negat, WB - pozit. Testy autoprotilatok (ANA, ASMA,... ) negativne, ale co ma zaskocilo bolo : myelin IgG +++ (pozitivne).Doktorka mi moc nevysvetlila, co to je, ci sa mi rozpada pomalicky myelin, alebo co ... zevraj to je nieco s imunitou, az na nete som sa docitala ... Navrhla mi liecbu na 6 mesiacov (2 mes. dvojkombinacia ATB,2 mes. trojkombinacia ATB, 2 mes. dvojkombinacia ATB).
Nakolko je to dost myslim aj financne, aj casovo a aj zdravotne dost narocna liecba ... Chcem sa opytat, ci to, co tu odporucas by mi pomohlo, nakolko 1/2 roka ATB musi dost zamavat s organizmom a necitim sa nejako moc fit na to ...
Ak by som zacala liecbu - extrakt z oliv. listov, samento, GSE,prip. koloidne striebro, enzymy, vitaminy a hlavne asi kvoli tomu myelinu nejake MaxEPA ... myslis, ze by sa mi stav oddialil/zlepsil/vyliecil,kym by som teoreticky nabehla na tu liecbu s ATB (na ktoru by som mohla ist az za 6-7 mesiacov) ? Je mozne sa vobec vyliecit? Velmi ti dakujem, za tvoj cas ...