Holenie nôh - stále zapálené

Príspevok v téme: Holenie nôh - stále zapálené
Bibiana22

Ahojte,

holila som si nohy elektrickym strojčekom.. a stále ich mám zapálené.. také škvrny drobné po nohách mám :( a neviem sa toho zbaviť.. už som skúšala aj so žiletkou sa holiť len aby mi nezarastali chĺpky) ale nepomohlo to. A keďže už je zima chcela by som s tým dačo spraviť do budúceho leta.. lebo nemôžem takéto nohy ukazovať, je to fakt zlé :(

Viete mi prosím poradiť čo by som si mala na to dávať/ robiť? Aby mi tie zapálené miesta (drobné škvrny) zmizli a už sa neobjavovali?
Ďakujem.

Maser9

alpa nič nezhoršuje, alpa nieje až tak koncentrovaná (myslím klasické) aby ranu zvečšovala čisto ju dezinfikuje, skús a o 3 týždne uvidíš výsledok

nika7777

presne toto iste sa robilo aj mne, dostala som holiaci strojček a nevedela som sa ho dočkať, prvý rok, čo som ho používala, som s ním bola veľmi spokojná, nohy boli dlho hladké, proste super, žiadne holenie žiletkou každy druhý deň, používala som ho aj v zime, raz za mesiac, mesiac aj pol, ale už potom sa mi začali robiť zapálené vyrážky, ktoré keď som vytlačila, tak mi z toho vyšiel aj zarastený (už dosť dlhý) chĺpok, potom sa mi tam spravila chrasta a nakoniec mi tam zostal fľak. niekotre fľaky sa mi po čase zahojili, nikoré zostali tiež rozmýšľam ako sa ich zbaviť. Ale už keď ma to prestalo baviť minulé leto a každý sa ma pýtal, prečo mam také pupačikove nohy, tak som sttrojček odložila do skrine a holila si nohy radšej každy druhý deň v lete žiletkou ako mať vyrážkové nohy. Teraz nemam žiaden problém, už len ten, ako sa zbaviť par fliačikov. Takže ak máš takýto problém, radšej depilator odlož do skrine.

Bibiana22

Maser9,
alpa nahodou nedrazdi este viac? ved je tam alkohol.. hm? ci sa mylim?

Dvidenko23,
co je to koloidne striebro? Lebo na tej stranke toho moc nie je popisane, co presne to je.
A aky je rozdiel medzi koloidnym striebrom 10 ppm a 20 ppm??

Dvidenko23

kup si rozprasovac s koloidnym striebrom pripadne aj este jednu flasticku KS aby si mala na dlhsie. Navstiv stranku Koloidne.sk a doszvies viac. Osobne pouzuivam poholeni a funguje 100% proti zapalovo.

Maser9

Používaj alpu, všetko ti vydezinfikuje a prejde to časom, odporúčam si kúpiť oleje najlepšie thajské, používať penu a holiť si tak že najprov ideš v smere chlpkov a potom až v oproti smere