Cim to je?

Príspevok v téme: Cim to je?
Brenda

ja vobec neviem co sa somnou uz deje...na diskoteke som spoznala chalana a je mi strasne sympaticky ale zacinam neviem ako to napisat ..:D...proste sa o nho velmi zaujmat a stale cakam kym mi napr odpise na nete a tak uplne mi sibe nechcem sa na neho uputat lebo sa nepozname dlho ale neviem cim to je...pomoc...:(

ta3

Brenda, ze nemyslis negativne a toto je co? ..... len sa trocha toho bojim ze sa moc namotam a nakoniec to bude vsetko zbytocne ....
Chapem, ze chces byt opatrna, ved vsetci by sme chceli hned len krasnu opatovanu lasku a nie sklamanie, lenze s laskou je to trochu zlozitejsie, laska rozum nepocuva a ak, potom to nie je prava laska, ale laska podmienena, to je vypocitavost, laska neprichadza na objednavku, neda sa naprogramovat, akoze uz som si overila, ze je to spravny chlapec, tak teraz sa uz mozem do neho zamilovat, zial, alebo mozno by som povedala prave naopak je to vynikajuce, ze to takto nefunguje, laska prichadza neocakavane, jednoducho je tu, ci je vitana alebo nie a prichadza odrazu, skor ako lusknes prstom, laska je zvrchovane nezavisly cit, neda sa vyprosit, ci vyhrozit, nezatazuj sa tym, co sa prihodilo druhym, ze boli hned paf, no potom rychlo z tej vysky spadli, to vobec nemusi byt Tvoj pripad, drzim palce

Brenda

ta3
tak nerozmyslam negativne len sa trocha toho bojim ze sa moc namotam a nakoniec to bude vsetko zbytocne neviem musim ho asi viac spoznat a zistit aky je...a zamilovana tak rychlo to sa aj da? lebo poznam ludi co su hned z niekoho "paf" :D alebo su uz v oblakoch ale ti zvycajne nedopadli dobre ze sa aj hned popalili...a ja sa nechcem popalit...:(

ta3

:-)), no co by sa dialo?, je to predsa jasne, si zamilovana, to sa stalo a vobec nie je dolezite, ze sa poznate iba velmi kratko, laska moze vzniknut aj na prvy pohlad, mozno je to zriedkave, ale stava sa to a preco hned negativne rozmyslas, preco by to malo zle dopadnut?, prave naopak, tes sa, snivaj o nom, ved byt zamilovana je nadherne

Brenda

Deee
presne to si uplne vystihla aj ked na neho ymslim len dnesny den a vcerjsi vecer lebo sme sa len vcera zoznamili ale hej stale cakam kedy sa ozve a tak ale ja taka niesom a ani nejccem byt lebo to zvycajne nedopadne dobre (teda v mojom pripade alebo pripadoch) preto sa sanzim na to nemyslet a tak ale tu to jednoducho nejde..

Deee

no ja ked som sa "namotala" na manzela tak som hltala kazdu jeho sms, kazdy okamih, ked som s nim bola, ale zaroven som sa snazila drzat si isty odstup, aby si nemyslel, ze za nim saliem...no ale realita bola taka...
aj po takmer piatich rokoch sa nanho stale velmi tesim ked nie sme spolu...
a tipnem si, ze hoci sa snazis robit nieco ine, mysliet na nieco ine, stale je navrchu tych vsetkych myslienok on...
moj nazor :-)

Brenda

Deee
tak to asi nie lebo sa pozname len pol dna ani nie tolko..a je to zvlastne lebo ja som typ baby co sa hned nehrnie do takychto veci alebo co sa hned namota na chalana...ale toto je zvlastne ja neviem ci som uz potrebovala sa o nikoho zaujmat alebo nikoho kto by ma zaujal...