Svojpomocná skupina pre poruchy príjmu potravy

psycholog

Ahojte! Poprosím Vás o vyplnenie dotazníka ku svojej bakalárskej práci,týka sa psychologických aspektov porúch príjmu potravy u detí a adolescentov,je úplne anonymný ,budete mi veľmi nápomocní :) za odpovede vopred velmi pekne dakujem!

www.survio.com

andrea000

Dobrý deň, prosím Vás aby ste venovali chvíľku svojho času vyplneniu tohto krátkeho dotazníka, budem Vám vďačná. Ďakujem. :)

docs.google.com

andrea000

Dobrý deň, prosím Vás aby ste venovali chvíľku svojho času vyplneniu tohto krátkeho dotazníka, budem Vám vďačná. Ďakujem. :)

www.survio.com

malalulu

Prosím Vás, funguje ešte nejaká skupina ľudí v Bratislave na pomoc s PPP? Prípadne je niekto, kto si prešiel záchvatovým prejedaním, prípadne bulímiou a bol by ochotný sa so mnou kontaktovať? Našla som dr. Dimovú, vyzerá milo, rozmýšlam, že ju skontaktujem, ale predsa len si myslím, že by mi viac pomohlo rozprávať sa s niekým, kto si tým prešiel..Vopred ďakujem...

ema_1

Moja skusenost so svojpomockou je vyborna, mozem len doporucit. Chodim na OA skupinu, kazdy pondelok 19:30 na Cukrovej 14, zvoncek kancelaria.
Som ochotna sa s niekym predom dohodnut a odprevadit niekoho na miting, ak to bude potrebovat. Skupina funguje na baze dobrovolnosti, bez poplatkov, jedina podmienka clenstva je tuzba prestat nutkavo jest.

Ema

ema.violet@gmail.com

capinka

vazne?:(a neviete nahodou o niecom podobnom v bratislave?mam pocit ze by mi to dost pomohlo, zvazujem pomoc psychologa ale taka ,,skupinova terapia,, ma predsa len nieco do seba..

zuju

v Presove nie ale bola by som jej vdacna i ja, moja expsychologicka robi terapie pre skupinu zavislych minule ked som jej povedala ze preco nie je pre ppp ckarky povedala ze pojem zavislost je vseobecna a zahrnuje vsetky zavislosti aj na jedle

kyblik_

ja len ze som strasne vdacna ze existuje tato skupina, bez nej by som si este asi dlho nahovarala ze ja psychoterapiu nepotrebujem :))
takze: DAKUJEME ;)
a krasne leto prajem kazdej jednej ktora toto cita (no dobre, tak aj tej ktora toto necita) :))