Svojpomocná skupina pre poruchy príjmu potravy

viera jamriskova

Ahojte, v Petrzalke vediem spominanu svojpomocnu skupinu. Jasne, stale je to aktualne. Stretavame sa kazdy utorok 18:00-20:00 v Lige za dusevne zdravie (Sevcenkova 21). Kludne sa mozete pridat ak mate chut. Potrebujete este vediet nejake dalsie informacie? prajem vam vsetkym pekny den. Viera

jlj

hm kto nevie kde a kedy sa a terapia kona.. tak myslim ze je to v utorok 18,00 v centre Ligy za duševné zdravie, v Petržalke na Ševčenkovej 21 v Bratislave

madman

aj ja sa chcem zacat zucastnovat. len potrebujem info kde a kedy. prosim, ak to tu dakto najde, napiste mi na mail na namdam@azet.sk
dakujem

jlj

no co sa tyka tej skupiny, na to mi forev. odpovedala len vcera, takze tie informacie o mieste a case budu urcite aktualne.

chodim sem, sme tam momentalne traja dvaja chalani+ja a vedie to iba terapeut. ak chces viac info mozem dat niekam do majlu. rozpravame tam co nas prave napadne a cielom by malo byt asi :) co najlepsie za ten cas spoznat sam seba. takze to nie je orientovane na ppp.

nikus

Ahojte, prosím ešte raz- Tie skupinky bývajú každý utorok o tej 18tej? Na tejto stránke sú len staré údaje z 2007-meho. Majú tie skupinky aj nejaké témy o ktorých sa hovorí, alebo je to na vašej voľbe, o čom sa rozprávate?
Jlj- na akú skupinovú terapiu chodíš, a v BA?

jlj

diky moc za informacie! ak zmenite tak daj pls vediet :) tak nech sa dari :) ak nahodou odpadne tak by som aj prisla ale zial skupina funguje so zeleznou pravidelnostou :) pa