Svojpomocná skupina pre poruchy príjmu potravy

alti

Jajaj, ako moze lekar povedat, ze psycholog nepomoze...tak to nechapem. Moj nazor je, ze keby sme vsetci /aj zdravi, samozrejme/ presli nejakym takym psychologickym "doskolovakom", tak nas zivot by bol vyrazne kvalitnejsi - vsetci aspon v ramci moznosti zdravo asertivni, empaticki, chapajuci, atd. Lebo k tomu vie cloveka nasmerovat psycholog. Cize nehovorim, ze psycholog vylieci PPP, ale pomoze zorientovat sa v zivote, v prioritach a to vsetci potrebujeme.
Vrrkulka, cize v pondelok psycholog alebo psychologicka? Super, dobry krok tak ho vyuzi :o)

vrr

gab alti neviem..prave som bola u lekarky obvodnej bo som chora tak mi dala lieciky, a riesili sme aj toto, ze ci som nejak pokrocila ako na otm som a ci mi pomohli vo faklutnej. tak som jej povedala ze faklutna je naprd a bola som tam dvakrat a dost. tak skusala volat do pezinka ale tamnemaju ambulantnu liecbu iba hospit. no ja som jej povedala ze chcem psychologicku radsej a nie psychiatra a ona ze psychologicka nikomu nepomoze s nicim ze psychologovia este nic nevyliecili pvoedala. a ja ze ja im verim viac ako psychiatrom. a ona ze ona nie a ma prax dlhorocnu. ale aj tak mi dala kontakt a objednali ma tak v pondelok idem rano. snad pojdem. a tak potom v utorok ale neviem ci budem mat cas a stihat. a dalsie dava utorky po tomto utorku co bude tu zrejme nebudem bo lyze.

vrr

alti a ty na to kreslenie:) nejdes? to si celkom sikovne prisla na ten mail ze je akoze navrceny:)tobolo ked osm sa sem prihlasovala a tak sa to uz menit nemoze ved to je hlupost. aj ked pojdem do temy SOM HERMAFRODIT alebo "moje gulky tvoje gulky nase gulky:)" alebo "chcem sex so svojou mamou" :) aj tak sa podpisem tako vrr:D teraz len dufat z enebude nejake vrr cislo dva ktore sa za mna milo podpise v tychto temach:D PS: temy su cisto vymyslene z mojho zdegenerovaneho mozgu, nehladajte ich tu, a pravo na ich vytvorenie si vyhradzujem ja

andy

Jej, Alti, ahoj :-) Jasné, že môže byť, vieš, že sa vždy poteším Tvojmu telefonátu :-)
Len neviem, kedy budeme môcť, skúsime okolo 13.00? Lebo som do piatej v práci, a o pol šiestej mám stretko s kamarátkou...a v práci nemôžem veľmi dlho telefonovať, ale skús, ak budeš mať čas, a ak ja budem môcť, zdvihnem to:-) alebo sa dohodneme na neskôr:-)
LOL, tak sa tešííím :-)))

zazie2112

Hej ved to je ten paradox, kazdy si mysli, ze informaciami sa problem odstrani-ze ked to !vysvetlia"tak clovek pochopi. Tejto teme sa treba venovat a medializovat a pisat o nej a co ja viem co este lebo to zacina byt cosi ako "mor" v stredoveku!!!Keby som ja mohla pomoct nejakej babe aby bdo toho nespadla bola by som stastna.