Vyznate sa v muzoch?

jajka001_

milli - vyzna ti lasku lebo ta chce dostat a ci uz to dostane alebo nie, potom prchne.
jasne ze s nou nieco ma. a vymenuje jej nedostatky aby si nemala podozrenie.

milli11

Ja zatial nechapem tieto veci na chlapoch.
1. Vyzna ti lasku a o tyzden uz chce rozchod. Rovnako, ako ste viacere spominali.
2. Mate podozrenie, ze s nejakou nieco ma. Povie, ze je to iba kamoska. Ze s nou by nikdy nic nechcel mat, vymenuje dovody a jej nedostatky. A tesne po vasom rozchode s nou zacne chodit, preco?
A tym padom si uz opatrnejsia aj pri ostatnych chlapoch.

kafe

Nerozumiem ako funguje auto, ani PC a predsa mi to nebráni užívať ich k mojej spokojnosti. Viem, že je to strašne hnusné prirovnávať chlapa k veciam.. ale proste neriešim JEHO dôvody a myšlienkové pochody, ale LEN tie MOJE. Za tie som zodpovedná, tie môžem ovplyvniť, sebe mám rozumieť, JA mám vedieť ČO chcem.. u chlapa ma zaujíma k akému záveru sa dopracoval (jeho názory, slová, skutky) a ak náhodou má chlapec chuť odhaliť aj svoje vnútro, celkom rada poznám aj PREČO rozmýšľa tak ako rozmýšľa..
ta3, moje šťastie ma ešte len čaká :) asi aj preto mám názor aký mám.. hmm.. keď si to tak čítam po sebe, je to naozaj nejaký divný názor :) šak realita ma preplieska ak som zase mimo..

:))))

Lulu
Jasne zarza ta to,lebo ty taka nie si,aj ja by som to nedokazala.Keby som si uz niekoho nasla a chcela byt s nim,tak skoncim jeden vztah a az tak zacnem druhy,ale z dvoma naraz?A hlavne netaham za nos nikoho-ale bohuzial ludia su vselijaky.

lulu22

adamkrt,
hej, viem, ze vacsinou zeny su tie, co menia nalady a pod, ale vidim, ze i muzi..:)

janab,
vela chlapov sa v roznych prípadoch vyhovára na testosteron a ine hormony :))

:))))
čo na to povedať.. máš pravdu v tom, že to záleží asi na charaktere človeka a nemôže sa to takto škatulkovať.. len ma to zaráža..ja by som nikdy nepovedala niekomu, že ho milujem, keby som to naozaj tak necítila a mala by som iného ešte..

zuzkas, tak to máš štastie :) ojedinelý prípad "spriaznenej duše"

zuzkas

ja som sa naučila chápať mužov až pri terajšom manželovi.dopredu viem,čo chce urobiť,ako sa cíti a niekedy dokonca aj načo myslí.veľa krát sa stane,že idem niečo povedať a on povie to isté,alebo píšem mu sms a on pošle tiež vtedy.proste na seba myslíme v rovnakej chvíli a vieme čo ten druhý očakáva.

:))))

LULU
napr.neviem pochopiť, ako môžu povedať ako veľmi ľúbia a o mesiac ťa opustiť..

Keby len to,su aj taky/vlastna skusenost/ze denno denne hovoril-ako ma miluje-a popritom mal inu.
Ale podla mna toto dokaze aj zena.
Je to o charaktere cloveka a nie o tom ci je to zena alebo muz.Kazdy si vytvarame svoj vlastny nazor -zena o muzoch podla vlastnych skusenosti a naopak muz o zenach podla vlastnych skusenosti.

janab

Vraj na príčine nepochopiteľných mužských postojov a činov stojí testosterón...ak sa jeho hladina v organizme často mení , tak nikdy neviete na čom ste..asi tak..