Rodičia mi nechcú dovoliť priateľa

Príspevok v téme: Rodičia mi nechcú dovoliť priateľa
radsejanonym

Myslíte že keď mám 15 a priateľ má 20 rokov tak je medzi nami veľký rozdiel? Pretože rodičia mi ho zakazujú úpreto že vraj to je veľa rokov.pritom oco je od mamy o 6 rokov starší.ale ja si myslím že naši nechcú aby som bola šťastná lebo vždy aj keď prídem domov s úsmevom tak nejak mama má nervy a aj na mňa kričí a všetci sa len okolo sestry točia a ja ich nezaujímam.iba mi dávajú veľa práce aby som ani von nemohla chodiť.a keĎ to stihnem tak mi ešte pridajú aj keĎ už nie je čo robiť ale to aby ma von nepustili.lenže ja poslúcham a pomáham a snažím sa ale oni len hľadajú chyby ako zámienku aby som musela doma sedieť.a oco iba do krčmy cvhodí a už sa ho aj bojím lebo ani v nedeľu nie je triezvy:(

radsejanonym

Seberovná by mu bola nejaká keby má 20 rokov tiež? No nemyslím si že seberovnosť je len podľa veku..

lost

Jedina sanca ako zistit ci ten dotycny 20 rocny chalan ma rozum na pravom mieste je aby to tvoj otec nejako "otestoval"...
Proste si "otuknut" jeho charakter a osobnost a naznacit mu ze ked ma zly umysel s dcerou, tak ...

Ale 15/20 je obrovsky rozdiel ako napr 25/30..

V 15 je clovek naladany na uplne ine myslienky, ako uz bolo spominane, ako v 20.. A aby mal 20rocny trpezlivost vo vztahu aspon 3 az 4 roky, no sanca toho je v dnesnom svete naozaj mala, AK by mal, uz by zrejme vyriesil ten problem s rodnicmi (ten co nieco chce, si cestu vzdy najde)

AdamKrt

Isteze sa im to nepaci. Dobre robia. Znamej dcera mala v 15tke priatela o niekolko rokov starsieho. Otehotnela a bol problem ju prehovorit, nech si dokonci aspon strednu skolu.

V tomto veku maju pubertaci, ci dievcata, alebo chlapci, casto rozum v nohaviciach...

Neboj sa. Dokoncis si skolu a neubudu mat nic proti...

soffa

maju o teba jednoducho strach,...to nie je o tom ze je starsi.ani keby mal 15 tak ako ty by pre nich nebol dobry....vies je vela nastrah,hlavne nezelane tehotenstvo,..tak preto sa boja.vsetci rodicia sa boja hlavne ak maju deti v tvojom veku...

sasskia

ani sa im necudujem. ako tu bolo pisane, ty darmo porovnavas, ze aj tvoji rodicia maju taky vekovy rozdiel, no je to ine, pokial dvaja ludia s vek. rozdielom spolu chodia ako dospeli a je rozdiel, ked ty si prakticky este dieta, neuraz sa a tvoj priatel uz ma 20 rokov. on samozrejme od vaseho vztahu bude ocakavat aj viac , aj ked ti mozno teraz hovori nieco ine, ale never tomu, ze ho budu bavit vase prechadzky, drzanie sa za ruky a nevinne bozky. pokial mu nedas o nieco viac, iste vies na co myslim , prestanes ho bavit a po case to podla mna medzi vami skonci.

jajka001_

myslim ze sa rodicia o teba boja, preto to robia. muz vo veku 20 rokov ocakava od vztahu viac ako prechadzky a bozkavanie. ak budete spolu nejaky cas, urcite pride k sexu a tam su aj rizika, najma otehotnenie, castokrat takymto muzom ide len o ten sex a v pripade ze otehotnies, ostanes na to sama, ci uz s dietatom alebo bez...

Angiee

Ja si myslim,ze 5 rokov neni velky vekovy rozdiel,pokial su to dvaja dospely ludia...ale v tvojom pripade je tych 5 rokov naozaj dost,pretoze vnimanie a ocakavania vo vztahu su ine u 15 rocneho dievcata ako u 20 rocneho muza...v kazdom pripade,rodicia ti mozu vztah s nim zakazat,ale podla mna zakazy nepomozu a nic nevyriesia...myslim si,ze si dost stara na to aby si vedela co robis ....drzim ti palce