Psychologovia

Príspevok v téme: Psychologovia
zuzka :)

Ahojte. Do tejto temy mozte prispievat svojimi nazormi na psychologov, co si o nich myslite, naozaj vam pomohli alebo to nestalo za nic a podobne veci. Ak by ste niekto este vedeli o nejakych bezplatnych psychologoch na nete, ktori su ale dobri, tak budem len velmi rada, ak napisete, kde ich najst. Dakujem. Pekny den zelam. :)

Dee

Zuzka a ked ta boli zub, tak sa hanbis ist aj k zubarovi? Ved psychicke ochorenia su take iste ak fyzicke, nemas sa preco hanbit?
Aj ked musim povedat, ze ked mna poslali do Pezinka, tak som si tiez myslela, ze ved ja nie som blazon, ale po par minutach som prisla na to, ze ti ludia su tam pre mna.

Dee

inak, na psychologov mam len dobry nazor, kedze studujem psychologiu a v buducnosti sa chcem venovat psychoterapii. Aj ked niektori psychologovia, ktori sa prezentuju v mediach sa mi nezdaju uplne 100 %-ni. Dufam, ze ja tak nedopadnem:o)

zuzka :)

Neviem, ci sa mam odhodlat zajst za nejakym. Asi by som sa hanbila sama pred sebou, aj ked si uvedomujem, ze to nie je nic hrozne ani trapne. Je to len velmi potrebna vec pre tych, co to velmi potrebuju, len ja nechcem patrit medzi nich. Mala by som pocit, ze som nieco ako blazon, ked navstevujem psychologa :(. No zda sa, ze v dnesnom svete to bude uz onedlho celkom normalna vec, ako je to napriklad v Amerike.

brunuska

Dee ty si to napisala tak krasne- cosi podobne som chcela tym mojim cudom povedat aj ja- len mne sa to nepodarilo. netusim ci su nejaky psychologovia na nete- kedysi boli na www.uzkost.sk ale uz to tam asi nefunguje.