Systém učenia na skúšky VS...

lochness

podla toho aky mas odbor a predmety, aki su ucitelia, aky system tebe vyhovuje.. na to prides casom neboj :)

ja som sa pred svojim prvym zapoctom na VS ucila do 4 rana a zistila som ze to nebolo az take potrebne :)) u nas to je vacsinou tak, ze na kazde cviko si mame nacitat nejake materialy co nam daju alebo vypracovat handout a toto potom riesime na hodine... cize nejake biflovacky ako na gymku nehrozia... nemame nic take akoze 'pod odpovedat'... musis iba vediet diskutovat na hodine o tom o com je rec...

akurat cez skuskove, tam uz musis sadnut a tlacit do hlavy ucivo, celkom ako pred maturou :)) ale fakt to zalezi od konkretneho odboru a sposobu vyucby, no vo vseobecnosti plati ze biflovat sa treba az pred skuskou... niekde davaju pred skuskami skripta alebo okruhy otazok, niekde povedia naucte sa vsetko z prednasok za cely semester... to vam povedia neboj :)

Maser9

chci sa učiť a chod do toho s chuťou, bud sa budeš všetko učiť dookola (opakovaním si toho, počúvaním čitanim tzv biflenie) bud v tom najdeš záujem (či už jedno aký budeš a o to zaujímať a bude ti to zrazu sedieť) alebo sa uč systematicky riadok po riadku, den za dnom...