Antikoncepcia-vyhovuje mi ale..

Príspevok v téme: Antikoncepcia-vyhovuje mi ale..
brunetka:)))

neviem preco niektore zeny pisu ze priberaju, ja ju beriem mesiac, a schudla som 3kg, je mi nevolno, a vobec nemam chut na jedlo ked nieco zacnem jest, zasne m a striasat. a viac do seba nedostanem...

dalej nemam chut na sex skoro vobec :(

jedine co, tak sa mi zvacsili prsia o jedno cislo.

menšt. mam slabu, 4 dni...

len neviem preco mi je tak nevolno

tehotna niesom...

laurinka128

ČAute,prosím vás,mohol by mi niekto popísať ako prebieha vyšetrenie a čo všetko treba k predpísaniu HAK,panna už nie som..dakujem

micuska13

Ahoj,

tiez som mala podobny problem, ale objavil sa az tak polroka po zacati uzivania. Inak trochu na to pomaha vitamin B6(pyridoxin), je volne predajny v lekarni a stoji menej ako 1 euro.

Ale ja som o tomto svojom probleme povedala svojmu lekarovi, ten mi povedal, ze potrebujem asi vyssiu davku estrogenu (lebo predtym som brala nizkodavkovu HAK). Takze teraz zacinam brat tu novu, uvidim, ako sa to vyvinie:) Takze ak mas tento problem, odporucam ti ist k lekarovi, lebo viem aky je to pocit, ked by si radsej isla umyvat riad ako sex :)))

Inak, nepises, co vlastne beries...

sandy21

ja neberiem HAK uz 10 rokov a tiez mam cysty 3 a chut na sex malu. tak sa to neda zvalovat len na Hak taketo problemy.
ale pravda je, ze je to velka chemia

ypsa

Ahoj brunetka! Nechcem urazat, ale nie si nahodou blondina? Tym, ze zvracias nema tvoja antikoncepcia absolutne ziadny ucinok, lebo sa ti nestihne rozlozit v tele a chudnes asi preto, ze neprimas skoro ziadnu, alebo ziadnu potravu, cize telo spaluje samo seba, lebo nema co ked vsetko vyzvracias... A ak nemas chut na sex, tak na co ti potom vlastne HAK je???

Urcite poziadaj o zmenu HAK, prsia ti budu rast aj z inej HAK, ak ti ide o to... Lebo ine "pozitiva" nevidim... (v uvodzovkach preto lebo moja skusenost je taka, ze z krasnych pevnych 2, mam zvadnute 3ky, takze nezabudaj, ze gravitacia je svina.... Pekny den

anna555

Fuj antika!!! Brala som 5 a pól roka,mám polovicu vlasov čo som mala,myslela som že umriem,tak ma bolievalo srdce,skončila som na antidepresívach,fuj,nikdy viac,nikdy,dá sa aj iným spôsobom chrániť,ničí celý organizmus,ešte raz fuuuuj!!!!

janab

Ak ti HAK robí zle, tak to proste neber a svoj organizmus dostaneš ako-tak pod kontrolu. Treba si uvedomiť, že braním HAK spôsobuješ organizmu rôzne zmeny proti prírode...nie je to normálny cyklus, je to naprogramované...nie každý organizmus ženy znesie hormony a ty patríš medzi ne..nikto doposiaľ nepovedal, že hormony môžu aj škodiť a až po rokoch možno niektoré zo žien prídu na to, že majú myomy a cysty možno aj preto, že brali hormony...

Angiee

..nehnevaj sa ,ale podla toho co si napisala mi nejde do hlavy co ti na tejto HAK moze vyhovovat...nemat chut na sex,mat nevolnosti,nemoct sa normalne najest..to mi nepripada ako ucinky vyhovujucej antiky..na tvojom mieste urcite zmenim HAK,alebo ju prestanem brat uplne

a len tak btw.zeny pisu,ze po HAK priberaju asi preto,ze po nej naozaj pribrali..to,ze ty si schudla este neznamena,ze chudne kazda...

jajka001_

je ti nevolno, nemas chut na sex. to je akoze ok?
menstruaciu slabsiu mozes mat aj pri inej hak, bez tychto neprijemnych ucinkoch, aj prsia sa ti mozu zvacsit
a este su veci ktore nie su vidno, vnutorne procesy. neignoruj svoje telo.

zuzkas

aj to že nemáš chuť na sex nieje bohviečo,veď potom načo máš antikoncepciu?!ani mne nechutil sex pri antike a mala som kopec iných vedlajších účinkov-už neberem žiadnu.

cajik

po akych ostatnych strankach ? ze mas slabsiu menstruaciu a schudla si? mala si nejake problemy predtym, ze tvrdis ze ti pomaha ? mne bolo z antikoncepcie tak zle, kazdy den, ze som myslela ze umriem, tak som ju prestala brat..