Mam lasku, oporu psychicku a nie som spokojna

Príspevok v téme: Mam lasku, oporu psychicku a nie som spokojna
wareka

MAM 38 ON O DVA VIAC SOM ROZVEDENA S DVOMA DETMI,ON TIEZ ROZVEDENY ALE 2x A MA JEDNEHO SYNA,OBYCAJNY CLOVEK.DAL MI UZ VELA DO ZIVOTA SME SPOLU 7MESIAC.SOM SILNEJSEJ POSTAVY,TRPIM OCHORENIM KOZNYM,INAK SA STARAM O SEBA A HOVORIA,ZE SOM PEKNA NAPRIEK KILAM.ON STIHLY VYSOKY MOJI RODICIA HOVORIA ZE NIE PEKNY,NEMAJETNY CHLAP.NO NA DRUHEJ STRANE VELMI DOBRY CLOVEK,KTORY SA MI SNAZI POMAHAT HLAVNE PSYCHICKY.NO NIECO MI PRI NOM CHYBA.MAM LASKU AKO NA TACKE,PRILISNU NAKLONNOST,PROSTE KED MU POVIEM SADNI,TAK SADNE.EXMANZEL BOL OPAKOM LASKU SOM SI VYNUCOVALA.NEVIEM CO MAM ROBIT,AKO SA K NEMU CHOVAT,ZACINAM NEMAT NA NEHO NALADU.MAM SI VAZIT ZE PREJAVUJE O MNA TAKY ZAUJEM A ZE MI DAVA TOLKO LASKY??VERIM ZE TO PREJDE TATO MOJA NALADOVOST A NECHUT NA NEHO.CO SI O TOM MYSLITE???????????

janab

Máš na krku 40-tku, nemáš postavu ako hviezda, máš zdravotné problémy..on citlivý, síce 2x rozvedený, ale robí čo môže..ale asi málo..ty asi potrebuješ typ chlapa, ktorý príde večer z piva a buchne po stole...treba si uvedomiť čo ešte od života očakávaš a aké sú tvoje reálne očakávania?!..chceš viac mužného chlapa?..lásku máš aj pozornosť..ty musíš vedieť v čom ti nevyhovuje..ale určite sa v pretvárke žiť nedá, a ani z ľútosti..roky bežia a lepšie to už nebude..

jajaja99

je mi jasne, ze na vsetko musia byt dvaja...nic v zlom, ale ....taky vzorny a 2 x rozvedeny? a inak...stacilo by definovat co ti chyba a ci je mozne to vybudovat.

doubledog

to neni ziadna naladovost, je to uplne prirodzene.
chlap, co prejavuje lasku ako na tacke a poslucha na slovo, proste prilis submisivny a citlivy, nenaplna zensku potrebu.