Dievcata, co by ste......

Príspevok v téme: Dievcata, co by ste......
EmaEmilia

.....vy urobili v takejto situacii?

Kamarat ma pozval posediet si pri vinku, najprv som nechcela a vyhovarala, ze sa nebudem mat ako dostat domov, ked budeme obaja pit - cize nemozeme soferovat....povedal, ze sa o to postara, cize asi zajedna taxi...
Teraz ma tak napada, ze je to take blbe, nechat si zaplatit taxi...ci?

EmaEmilia

Katka, Polepetko - uvazujem tak preto, lebo ho poznam a viem, ze ked niekam ide, kde je predpoklad, ze nebude moct soferovat, tak pouziva taxik, ...takze si mylsim, ze to tak bude...
....ale uz to teda nerozoberajte, lebo z jednoduchej otazky tu rozvediete dramaticku diskusiu o mojom mysleni :)))

...dik za prispevky :)

polepetko

..ja som asi ina nez vacsina tu pritomnych, ale nechapem, preco by ti mal kamarat platit taxik.. aj ked ta pozval..

a nechapem preco vobec teraz uvazujes o tom ci ti on zaplati taxik.. a ako ta vobec napadlo, ze taxik by cvakal on?? mi to pride uplne zcestne..

katka...

Ema a ako vies, ze by zaplatil taxi? Ved ti nepovedal aky odvoz zabezpeci a ty uz rozmyslas o plateni taxika. Kludne chod a odvoz ries potom. Ved si zavolas taxi sama prinajhorsom.

bibi123

Ema-:O) tak Ti podla mna vybavi odvoz, skor kamarata ako taxik... inak by Ti hned povedal, ze Ti zavola taxik... ved nech pride pre Teba frajer, brat, ocino, aby si sa mu necitila zaviazana, pripadne chodte skor, alebo si ho zaplat sama... ale mne by to bolo asi trapne si nechat nieco platit od znameho

dovod je

Ja si skor myslim, ze sa o to postara tak ze budes spat u neho alebo niekde a pretiahne ta po vinku :DDDD. To vies kamarat taky rad...A naci inak by ta volal navinko, ze len vy dvaja?