Ktorá drogéria

m25

ja milujem DM!! keby sa dalo , nakupujem tam stále :) lenže najbližšia je tak 50km..sem-tam v rakúsku ju navštívim ..

inak 101.

jankaaaaaaaa

tak farby na vlasy su jednoznacne najlacnejsie v teta drogerii aj sampony. loreal feria stoji v dmku okolo 7e, v teta drogerii 5e aj nejake drobne

maruska123

jankaaaaaaa napr minule som si bola kamoska kupit maskaru maybelline (neviem ktora to bola) do teta drogerie a ta bola o dost drahsia ako v dm

a vela veci je drahsich prave v teta, co som si vsimla

jankaaaaaaaa

to co maju v inych drogeriach aj v dmku, tak je jednoznacne o nieco drahsie prave v DMku. ale zase maju take znacky, kde sa inde kupit nedaju a navyse maju velky vyber zo vsetkeho

maruska123

ja nakupujem len v DM..jednoznacne najlepsia...co sa tyka cien, neviem, niektore veci su lacnejsie inde a niektore v DM, ale kedze maju svoju znacku, tak sa aj tam da nakupit dobre a lacno..a vela vyhod, zlavove knizky atd atd

a hlavne siroky sortiment

Futuristka2

Jednoznacne DM-ka! Najlepsia...Najlepsie produkty a rozne znacky velky vyber + este zlavova karta s ktorou mas mnohe vyhody

polepetko

Ja osobne DM :) Viem, že nie je najlacnejšia, ale nakupuje sa mi tam najkomfortnejšie a taktiež tam majú výrobky, na ktoré som zvyknutá a inde ich ťažko zoženiem.. a niektoré výrobky nezoženiem v žiadnej drogérii :)