Nachladenie, chrípka, neustála chorlavost

Príspevok v téme: Nachladenie, chrípka, neustála chorlavost
Damme

Ahojte
Odkedy je vonku chladnejsie, skoncilo leto, viac dní je coraz bez slnka a aj ked slnko je, tak je chladno ako v zime pomaly no a mne staci velmi málo k tomu, aby ma "chytila nejaka pliaga".
Najprv taka málomocnost a pocit ze na mna nieco lezie, potom skrabanie v hrdle, potom z nicoho nic
teplota, ktoru v noci vypotim a rano uz teplota nie je,..potom pár dní ako tak je dobre a znovu plny nos a steka mi to vsetko cez hrdlo, kýchanie, suchy kasel a toto vsetko dookola.
Obliekam sa myslim dostatocne teplo, ale asi si nechranim krk a ten mam ja citlivy. To mam uz teraz nosit šál?
Denne beriem vitamin C, do caju si davam med aj citron.
Ako sa este bránit a eliminovat "to trapenie" co najviac a najlepsie?
Dik za komenty.

1acinko

u mna zabera koloidne striebro plus aj prijama aplikacia do dutin "Nosný sprej s koloidným striebrom" velmi ucinne.
Viac info na koloidne.sk verim ze kazdemu pomoze.

Peto T

Nepredávkuješ, telo si zoberie len toľko, koľko potrebuje. Ak si zoberie málo, dostaneš jednorázovú miernu hnačku, ale pri takýchto malých dávkach (3x1000mg denne s jedlom) hnačka nebýva, najmä nie keď je človek chorľavý.

Damme

Peto T

3x denne 1000mg ...to nie je vela? sa nepredávkujem?...ja teraz uzivam len 100mg...vitamin D 2000IU - to je co zač?

Peto T

Vysoké dávky céčka môžu byť nevhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa/medi a deficiencii G6PD. Treba dostatočne piť. Užíva sa najlepšie s jedlom. Dobrou formou je napríklad prášková kyselina askorbová bez chemických farbív a príchutí, ktorá sa rozpustí v čaji a pije.

Peto T

Vitamín C napríklad 3x denne 1000mg, vitamín D 2000IU denne. Toť základ pre zimnú imunitu. nečakať zázraky na počkanie, mne to céčko napravilo imunitu asi za 2 mesiace (v užívaní treba pokračovať).

Viac info tu: rizikaockovania.sk

RNG

Vacsina nakaz hornych dychacich ciest sa nachadza v prinosnych dutinach, kde mozu pretrvavat dlhe roky a z casu na cas infikovat hrdlo , priedusky, pluca a priestory vnutorneho ucha cez Eustachovu trubicu.
Daju sa vynicit napr citricidalom, kvapky roztoku do nosa niekolkokrat denne.(35 kvapiek citricidalu na liter vody)
Pomaha pri tom brat aj oreganovy olej, lebo je protipliesnovy a odhlienovac.