Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbenie vlasov na clip-in (ludske)

Príspevok v téme: Farbenie vlasov na clip-in (ludske)
CLIIPIN-KA

ahoj, ja mam svoje vlasy po ramena a miniem jedno bslenie farby.
kolko budem asi potrebovat na tieto ked :

sada obsahuje 8 pásov:
1 pás široký 20cm
2 pásy široké 15cm
2 pásy široké 10cm
3 pásy široké 5cm

a su svetlo hnede az spianvy blond...svoje vlasy mam cokoladovo hnede...aku farbu mam teda zvolit aby mi to chytilo cca tak ako mam ja...

???

mrsyuyushka

Dobrý deň,
farbila som si clip-in vlasky farbou ako bežne používam (a nemám s ňou problém).. a stalo sa mi že sa mi nafarbila len polka vlasov a konce ostali blond.. Neviete mi prosím poradiť prečo by to mohlo byť :( použila som 2 krabičky farby aby to chytilo poriadne a nič :(

CLIIPIN-KA

LEBO UZ NEMALI A BOLA TO SUPER CENA, ALE POTOM SOM NASLA AJ PRESNE MOJ ODTIEN NA INEJ STRANKE INE VLASY A POTOM ESTE DALSIE

TAKZE MAM JEDNY SVOJE KLIPY POSKODENE SKUPINU c TAKZE SA NECUDUJEM....A DALSIE TRI NOVE ...ZAVISLOST :d:d:d:

CLIIPIN-KA

hassy: moje su 5O cm

a to ich mam potom umyt v hocijakom sampone a koncionery ?

a mam ich nechat volne vyschnut ci mozem fenom ?

hassy

taku farbu aku pouzivas ty na vlasy, a staci ti tak polka farby :) nepises ake dlhe mas tie vlasy, na moje 60 cm klipy vystaci polka farby ( casting creme od loreal)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.