Styk po.......

Príspevok v téme: Styk po.......
baronBlade

Dobry vecer prajem. Zaujmala by ma taka vec. Skusali ste uz niekedy po ejakulacii partnera po kratkom case znovu pohlavny styk, samozrejme s kondomom? ake je tam riziko otehotnenia? pisem preto, lebo mne sa cosi take "stalo". samozrejme je to asi dost nezodpovedne, lenze u mna to bolo tak, ze po dlhom case problemov sme sa konecne s priatelkou zmierili a doslo samozrejme aj na telesne chute. Zial preodhru zvladla tak dokonale, ze som ju uz nestihol zastavit a doslo k vystreku. zial ked som videl aka je sklamana tak som akosi stratil hlavu a povedal som jej ze sa vyumyvam a budeme pokracovat s kondomom. Tak som sa teda dokladne po celych intimnych partiach osprchoval a to dvakrat a s teplou, az chvilami horucou vodou a z mydlom. Nuz a potom som sa vratil k nej. Sice este doslo k tomu, ze som "upratoval vytecene semeno" a dotkol som sa ho rukou, ale tu som tiez umyl v horucej vode. Potom sme uz pokracovali. Aj kondom som si nasadzoval velmi opatrne aby som sa ho dotykal rukami len minimalne. V partnerke som bol pomerne kratko, aj to nie uplne na doraz, mozno tak do polovice a potom sme uz skoncili. Samozrejme priatelka zacala mat zle svedomie a tak trochu ho mam aj ja,pretoze asi slo o dost nezodpovedne spravanie. doteraz som si vzdy na take daval pozor, lenze teraz ked som videl ze bude sklamana a ze hrozi obnovenie hadky, ktoru sa nam podarilo po dlhom usili urovnat, akosi som proste stratil hlavu a radsej som riskol. takze preto sa obraciam na vas, ci s tym mate skusenosti, a ake je tu riziko otehotnenia. podotykam ze nie som nijaky uplakany tinedzer, ktory spravi a nerozmysla nad nasledkami. Dobre viem co moze nastat a ratam s tym, cisto ma len zaujmaju nazory inych. btw.este dodam, ze kondom bol neporuseny, skontroloval som si to potom.. budem vam vdacny za kazdy nazor....

baronBlade

navyse ja som teraz nedavno kdesi tu a aj inde cital, ze voda v kombinacii s mydlom spermie v podstate bez zvysku zabije, a kedze sme pouzili aj kondom, tazko tu mohol vzniknut problem. co sa tyka ruk, ja som nimi prisiel do kontaktu so semenom, ale tiez som si ich dokladne umyl, plus som sa este snazil nasadit si kondom s co najmensim kontaktom ruk. fakt neviem, kde by tu mohlo dojst k otehotneniu. viem ze aj priatelka sa dotkla semena, ale tiez si, pokial viem, umyla ruky. uvidime no, co nam prinesu najblizsie dni....

baronBlade

zdravim vsetkych, ktori mi tu napisali. z mojou holkou je teraz dost tazko. menzes ma dostat 24teho, ale uz teraz ju vraj boli brucho a ze sa jej vraj dost nafuklo (ona to tvrdi - ja som si nic take velmi nevsimol). Plus vcera mi hovorila, ze jej cely vecer bolo zle. Ako som totiz hovoril, ona mi stale tvrdi, ze sa urcite nieco muselo vtedy stat a ze je tehotna, ja sa ju naopak snazim presvedcit, ze je to velmi mala sanca, ale nedari sa mi to, pretoze aj keby bola sanca 1 ku miliarde, clovek si nemoze byt isty a tym padom nie som dostatocne presvedcivy. navyse sa mi nie velmi zda, ze by uz po tyzdni a pol boli take vyrazne priznaky, ze nevolnost, a nafuknute brucho. som si vedomy, ze nejake sa urcite vyskytnut mozu, ale ze by az takto? no a samozrejme, potom uz nervozitu prenasa aj na mna, a zneistuje ma. takze tolko novy vyvoj situacie. dufam ze menzes jej uz skoro pride, nech bude znovu pokoj....dufam

baronBlade

dakujem vam za vase prispevky. ja viac menej viem, ze otehotniet nie je lahke, teda bez vystreku do holky, plus navyse viem, ze spermie na vzduchu dlho nevydrzia, a ked sa k tomu prida voda a mydlo tak este "lepsie". jedine coho som sa trochu bal, boli ruky, pretoze aj tie prisli do kontaktu so semenom, ale aj tie som si dokladne umyl. horsie uz priatelka, ale som si takmer isty, ze aj ona si ich umyla. inac ja som pokojny, aj ked clovek si moze byt isty az ked pride menzes, ale ako to tu ktosi poznamenal, moja priatelka az taka pokojna zial nie je. vcera a dnes ju trochu brucho bolelo, dnes trosku viac, tak uz zacala s tym ze "kto vie". takze tak. ale dakujem vam este raz za vase nazory, znovu som sa tu dozvedel nieco nove=)

n....

ahoj nemusíš sa báť! vôbec nebude tehotná pretože si veľmi dobre uvažoval a chránili ste sa a ešte si sa aj vyumýval a aj použil kondóm... otehotnieť neni také lahké a myslím že spermie nemáš supermanovské :D nemusíš sa báť pekne si vychutnávajte sex... a dbajte na ochranu :) a priateľka nech sa nestresuje lebo jej môžu zo stredu meškať mešnštruacia

AdamKrt

sweater:

Pharmatex je vaginalny krem, alebo globule. Krem ucinkuje hned, globule za 5 minut. Neutralizuju pohyb spermii a tak zabrania otehotneniu.

Viac citaj na:
www.sexus.cz

Pouzival som globule i krem a krem mi vyhovuje viac. Je to plnohodnotna antikoncepcia, nemusis pouzivat ani kondom a do priatelky mozes striekat. Treba dodrziavat pokyny v letaku. Nesmie to prist do styku s mydlom a podobnymi pripravkami 2 hodiny pred stykom ani po nom. Po styku nesmie byt 2 hodiny ani vyplach posvy vodou.

Ma to vysoku spolahlivost, pokial sa to spravne pouziva. Ak si trochu skepticky, mozes to kombinovat s kondomom a potom si v klude, ak by sa aj kondom roztrhol a napustil si priatelku...

sweater

ten pharmatex sa da pouzivat aj bez kondomu? dobre rozumiem? ja len ze to je taka poistka keby sa nahodou porusil prezervativ alebo tak...

AdamKrt

Skus pouzivat Pharmatex s kondomom, ci bez a nebude Ta to trapit, ci mas druhe kolo, ci bola ejakulacia, ci nie...