Styk po.......

Príspevok v téme: Styk po.......
baronBlade

Dobry vecer prajem. Zaujmala by ma taka vec. Skusali ste uz niekedy po ejakulacii partnera po kratkom case znovu pohlavny styk, samozrejme s kondomom? ake je tam riziko otehotnenia? pisem preto, lebo mne sa cosi take "stalo". samozrejme je to asi dost nezodpovedne, lenze u mna to bolo tak, ze po dlhom case problemov sme sa konecne s priatelkou zmierili a doslo samozrejme aj na telesne chute. Zial preodhru zvladla tak dokonale, ze som ju uz nestihol zastavit a doslo k vystreku. zial ked som videl aka je sklamana tak som akosi stratil hlavu a povedal som jej ze sa vyumyvam a budeme pokracovat s kondomom. Tak som sa teda dokladne po celych intimnych partiach osprchoval a to dvakrat a s teplou, az chvilami horucou vodou a z mydlom. Nuz a potom som sa vratil k nej. Sice este doslo k tomu, ze som "upratoval vytecene semeno" a dotkol som sa ho rukou, ale tu som tiez umyl v horucej vode. Potom sme uz pokracovali. Aj kondom som si nasadzoval velmi opatrne aby som sa ho dotykal rukami len minimalne. V partnerke som bol pomerne kratko, aj to nie uplne na doraz, mozno tak do polovice a potom sme uz skoncili. Samozrejme priatelka zacala mat zle svedomie a tak trochu ho mam aj ja,pretoze asi slo o dost nezodpovedne spravanie. doteraz som si vzdy na take daval pozor, lenze teraz ked som videl ze bude sklamana a ze hrozi obnovenie hadky, ktoru sa nam podarilo po dlhom usili urovnat, akosi som proste stratil hlavu a radsej som riskol. takze preto sa obraciam na vas, ci s tym mate skusenosti, a ake je tu riziko otehotnenia. podotykam ze nie som nijaky uplakany tinedzer, ktory spravi a nerozmysla nad nasledkami. Dobre viem co moze nastat a ratam s tym, cisto ma len zaujmaju nazory inych. btw.este dodam, ze kondom bol neporuseny, skontroloval som si to potom.. budem vam vdacny za kazdy nazor....

baronBlade

sweater: ja ti ani neviem ci si nie som isty, ja som si isty ze na penise a v okoli som sa umyl dokladne. navyse tu je kondom. len trochu ma matie to, ze som sa dotkol pri cisteni vystreknuteho semena, a tusim ze aj priatelka. Obaja sme si ale umyli ruky, to viem. tazko povedat ci sa bojim, ked si to vezmem racionalne, bez vystreku do partnerky moze tehotenstvo prist len velmi tazko, ale sanca je vzdy, tak asi preto. keby sa mi cosi take stalo kym som bol mladsi, asi by som stresoval do nemoty. teraz som akosi pokojny, jednoducho viem ake su dosledky. ale hovorim, tazko povedat ci je tu nejake nebezpecenstvo. proste som len chcel poznat vas nazor, a fakt diki za vsetky prispevky

sweater

Hodne ludi si dava viacero kol, ja patrim medzi nich, po ejakulacii sa poumyvam a ide sa zase na vec. Celkom nerozumiem, ty si niesi isty ci si tou sprchou zmyl spermie, alebo?

baronBlade

...a este dodam, ze aj priatelka prisla do kontaktu so semenom a dotkla sa potom kondomu z vonkajsej strany, ale tiez si pokial viem dokladne umyla ruky. Samozrejme ratam s tym, ze tu umytie vobec nemusi pomoct, ale snazili sme sa urobit co najviac bezpecnostnych opatreni. takze tak. verim ze to nie je detinska otazka, proste ma len zaujma vas nazor...dakujem