Pre introvertov

janab

Introverti vedia, že sú introverti a preto v spoločnosti iných ľudí sú tak trošku extrovertmi..neplatí to ale stále..tí, ktorí sú aj v spoločnosti uzavretí, tak sú pre ostatných divní..Ale najlepšou formou ako zakrývať svoju ostýchavosť je trošku extravagantnosti..teda ak neviem rýchlo nadväzovať priateľstvá, tak tie,ktoré mám sú určite trvalé a medzi priateľmi sa viem odviazať..introvert je v spoločnosti nie veľmi obľúbený jedinec, pretože ostatní nikdy nevedia čo si vlastne myslí..ale je to povaha a dá sa s tým pracovať.

katka...

Ja nemam rada velku spolocnost ludi, ktorich nepoznam. Ale medzi svojimi som vyrecna. A prave preto si ludia, ktori ma vidia prvykrat myslia, ze som ticha.

ta3

nuz kazdy sme nejaky, ale u Teba lalalallllal sa mi paci, ako to kompenzujes kreslenim alebo maskujes oblecenim a make upom, ale podla Tvojho posledneho prispevku by som povedala, ze mozno ani nie si introvert ako vysity, mozno mas len nizsie sebavedomie a na tom by sa dalo popracovat

lalalallllal

weater: hej chapem ta...

ja som taka ze ked mam hovorit sama od seba tak to je koniec sveta, ale akonahle sa ma niekto opyta tak sa neviem zastavit :))

lebo mam pocit ze toho cloveka zaujima moj nazor..

sweater

Ja som tiez extrovert, nerad sa delim z ostatnymi o svoje pocity, myslienky atd., ale priatelke porozpravam co ma len napadne, ja som proste potrebujem zo seba vypustit, lalalalll mozno si tiez ten pripad :)

lalalallllal

ja som uplny introvet :D

a som aj znamenie rak..,

no u mna sa o prejavuje, hanblivostou, nemozem vystupovat na verejnosti, aj pre vlastnou triedov idem odpadnut..radsej pocuvam ako rozpravam...mam umelecke sklony a talent na kreslenie takze si to vybijem na tom takpovediac...moja tvorba posobi prave dojmom extroverta...:)))

bojim sa ze sa znemoznim, ak mam napriklad povedat nieco vtipne...proste viem ze bude rad na mne tak znervozniem atd...bojim sa ze mam nieco napr na tvary neviem o tom a taketo veci....

ja s tym bojujem tak ze vyzorom vobec nevyzeram ako INT. ...nosim vysoke topanky kratke saty, vyrazny make up, robim modeling....

ALE CO MA ZAUJIMA ....ze preco som introvert madzi ludmi.....ale vo vztahu som skor ako extrovert ????????????????