Nízky partner

AdamKrt

Mne neprekaza ze mam nizsiu partnerku, tak ako by mi neprekazalo, keby bola vyssia i o hlavu. Ved aspon by jej bol kus :)

Myslim, ze su to hlupe predsudky, ak niekto riesi, ci bude vyssi, ci nizsi pri partnerovi, ci si nemoze dat podpatky... Keby bola vysoka o hlavu, kludne by si mohla daj aj podpatky, bolo by mi to jedno.

bibba

mozno je to trosku smiesne, ale ja by som nizsie partnera nexcela. tolerovala by som keby bol rovnako vysoky ako ja. vyhody by to nemalo ziadne, okrem toho ze sa nemusi zohnut ked ma ide pobozkat. inu vyhodu nevidim. nevyhoda pri rovnako vysokom je ta, ze to vyzera trosku lepsie mat vyssie partnera, a co uz bolo spomenute s tymi podpätkami, to je asi najväcsia nevyhoda. ale ked si to tak clovek zoberie, tak tieto "nevyhody" su docela nepodstatne. laska nepozna vek, vysku, vahu, pohlavie, ani rasu...

smii

moja sestra ma 181cm a je zasnubena s chalanom, ktory ma tak 182-183cm. Sestra si vie obut aj 8cm podpetky a vobec to nevadi ani jednemu ani druhemu. Maju sa radi, skvelo si rozumeju a to je podstatne. Bola by skoda stratit super partnera len kvoli par centimetrom...

ta3

ked su dvaja manzelia rovnakej vysky, nevidim v tom absolutne ziadny problem

mne by neprekazal ani o trochu nizsi partner ci manzel, vyska partnerov je iba konvencia, predsudky

vyhody, nevyhody? nevidim ziadne, snad iba to, zeby sa na nas na verejnosti sem tam upreli tie nejake pohlady, ale mne by ani to neprekazalo, bol by to problem tych ludi a nem moj, ci nas