Je to naozaj tak, že...

Príspevok v téme: Je to naozaj tak, že...
Esselte

... keď muž pozve ženu \" na vínko\", tak to automaticky znamená, že tým sleduje aj niečo iné, ako je len to víno a rozhovor?

LEBO:
Jeden kolega ( je to istá forma spolupráce s inou firmou, jedná sa o dobu určitú - 3 mesiace a potom spolupráca skončí), ma pozval na na víno.
Áno, sme v približne rovnakom veku....áno, je mi sympatický....dobre sa mi s ním diskutuje - ale bavíme sa spolu len vo sfére pracovnej, prípadne všeobecnej....súkromie spolu nepreberáme ( ja som len tak medzi riadkami zachytila, že má asi priateľku, či on zachytil medzi riadkami, že ja som nezadaná, to neviem)..... A nedávno som mala sviatok, blahoželal mi a pri tej príležitosti ma pozval, že na chvíľku si sadnúť a pokecať....No a samozrejme, komu som to spomenula - automatická reakcia: úúúú, no ten bude niečo chceť.....a ...ak na druhý deň obaja prídete neskor, tak budeme vedieť, že neičo bolo...a podobné reakcie.....

To sme vážne dopracovali spoločnosť do tohto štádia? Že sa automaticky očakáva, že muž chce v takýchto situáciach sex a žena,ktorá sa do takejto situácie dostane, automaticky s tým súhalsí a ráta, že z toho bude sex?

:))))

esselte
Neriad sa podla toho co ti v praci hovoria,riad sa podla svojho rozumu.
Zv.sa tak hovorit alebo zv.tak koleg.podpichovat.Neviem co ich k tomu vedie,ale to bude asi vsade rovnake.Ja ked som chodila do prace tiez ma spajali s chlapmi-dokonca aj s majitelmi firiem a pritom tam nic nebolo,len sa hocikedy riesili veci okolo prace-takze som bola v styku s majitelom chvilu a uz ma s nimi spajali.Mne to pripada niekedy ze to hovoria hlavne ty,co im to najviac chyba alebo -PODLA SEBA SUDIM TEBA.

AdamKrt

V inej teme Ti niekto pisal tusim, ze kamarat, taky rad.... :)

Osobne neviem, ak o toho muza nemas zaujem, nevidim jediny dovod, preco by si mala ist na vinko s nim. To mas tak rada vino ? :) Alebo spolocnost ? Ved to mozete ist vsetci z prace na vino a nie len vo dvojici.

Hovoris, ze nic riesit s nim nechces, ale tiez Ta to napadlo, zeby on chcel. Hovoris jedno a podvedome by si chcela mozno druhe...

Ked s nim ides, tak mu povedz, ze idete na vino, nechces nic viac a neriesis ani ziaden vztah, ci nejakeho priatela, aby vedel na com je. Uvidis, ci bude chciet ist este na vino. Mozno zo slusnosti aj hej.

Ak si bude dovolovat, vylepis mu jedno a je to. Alebo ked budes vidiet, ze by nieco chcel, vstanes a odides.

Ale mi je divne, ze na to, ako nechces s tym chlapom nic mat, tak s radostou pojdes s cudzim chlapom na vino.

Kolegovia chodia bud ako partia niekde, alebo kazdy sam za seba. A mozno sa chce ukazat v praci pred kolegami, ci sa mozno stavil, ze zvedie nedostupnu kolegynu.... :)

Takto sa da spekulovat do nekonecna. Neviem vobec, na co to riesis. Chces, chod. Nechces, nechod. Si dospela osoba, rozum mas, vies, co mozes ocakavat... ;-)

jajka001_

nevrav ze si taka naivna. babu ktoru by nechcel dostat na vinko nepozve. a kamaratske to nie je ani z tvojej strany.
kamaratstvo medzi zenou a muzom neexistuje.

Esselte

Angiee - nie, nepoznajú...je to pre nich takisto nový kolega, ako pre mńa, čiže ho poznajú tak dlho, ako ja....

Cashia - tak nejako si to predstavujem...ja, teraz po rozchode, nechcem riešiť žiadnych chlapov, bude to také odreagovanie...( kamarátky ma majú už plné zuby :-DDD )

Lost - máš pravdu...na to sa tuším hovorí: podľa seba, súdim teba :-)

Jajka - a ty si chlap? :-)

Slobodna

Akýkoľvek prejav záujmu z mužskej strany znamená, že sa chce dopracovať medzi nohy ženy. Spoločnosť sa nikam nedopracovala, vždy to tak bolo, len v minulosti sa to oveľa viac zabaľovalo do takého pekného obalu a dnes je to priamejšie. Ak chceš dať najavo mužovi, že nemáš záujem o sex alebo mu nechceš dať zámienku aby si myslel, že podvedome súhlasíš s niečím viac než je rozhovor, tak jednoznačne stretnutie pri káve. Večera, drink sú záväznejšie.

jajka001_

tak, je to rande, a či z toho niečo bude, zavisi na vas :) kamaratske posedenie? hehe no to nie. nie si chlap :)

lost

Presne taketo "úúúú" reakcie nenavidim. Podla mna ten co takto odpoveda je trosku psychicky chory jedinec, alebo je brutalne perverzny, alebo nieco kde ani moja fantazia uz nesiaha...

Cashia

keď to berieš ako kamarátske pozvanie tak pokojne choď..pokecáte si, možno lepšie zistíš aký je a napokon zrejme aj to či má alebo nemá tú priateľku..
a inak, áno, v dnešnej dobe to už mnohí berú tak, že pozvanie von= súhlas so sexom..ale tak ak mu dáš dostatočne najavo, že s takým niečim nemá rátať tak podľa mňa nebude problém..napr. to môžeš trošku zmeniť, že to nemusí byť hneď víno, ale napr. len káva po práci s tým,že pôjdeš domov sama (alebo povieš, že ešte niečo máš)..

Angiee

Esselte..tak urcite to neplati vzdy neboj:)A ti ludia kt.si to spomenula toho chlapa poznaju?lebo mozno o nom vedia co je zac a preto tie reakcie