Je to naozaj tak, že...

Príspevok v téme: Je to naozaj tak, že...
Esselte

... keď muž pozve ženu \" na vínko\", tak to automaticky znamená, že tým sleduje aj niečo iné, ako je len to víno a rozhovor?

LEBO:
Jeden kolega ( je to istá forma spolupráce s inou firmou, jedná sa o dobu určitú - 3 mesiace a potom spolupráca skončí), ma pozval na na víno.
Áno, sme v približne rovnakom veku....áno, je mi sympatický....dobre sa mi s ním diskutuje - ale bavíme sa spolu len vo sfére pracovnej, prípadne všeobecnej....súkromie spolu nepreberáme ( ja som len tak medzi riadkami zachytila, že má asi priateľku, či on zachytil medzi riadkami, že ja som nezadaná, to neviem)..... A nedávno som mala sviatok, blahoželal mi a pri tej príležitosti ma pozval, že na chvíľku si sadnúť a pokecať....No a samozrejme, komu som to spomenula - automatická reakcia: úúúú, no ten bude niečo chceť.....a ...ak na druhý deň obaja prídete neskor, tak budeme vedieť, že neičo bolo...a podobné reakcie.....

To sme vážne dopracovali spoločnosť do tohto štádia? Že sa automaticky očakáva, že muž chce v takýchto situáciach sex a žena,ktorá sa do takejto situácie dostane, automaticky s tým súhalsí a ráta, že z toho bude sex?

Esselte

New - Ja to beriem ako kamarátske pozvanie, nič viac od toho neočakávam a ani nechcem, aby si on myslel, že to bude niečo viac.

Adam - Nie, nechcem si s ním začať a neviem naisto, či niekoho má.
Takže to platí: pozvanie von = automaticky návrh na sex? :-)
To vážne nemôžem sa ukázať vonku sama s mužom bez toho, aby sa to hneď bralo, ako že ho chcem zbaliť, alebo že on ma chce pretiahnúť?
No, pekne! :-)))

AdamKrt

Pozyva Ta na vinko. Ak nieco ocakava viac, tak je blbec. I ked vacsinou asi obom dojde, o com to je.

Ak vsak vies, ze ma priatelku, ci je zenaty, davaj si duplom pozor. Ale toto by si mala vediet urcite. Chces si s nim nieco zacat ? Ze ma niekoho, Ti nevadi ?

Ak nechces - tak potom, naco ides na to vinko ? Flasku si mozes kupit aj sama... :)